Primark Galeria Młociny (Warszawa)

i

Autor: materiały prasowe Primark Galeria Młociny (Warszawa)

PRIMARK otwiera drugi sklep w Polsce. Sprawdź, gdzie i kiedy?

2021-03-16 12:09

Primark, sieć odzieżowa z Irlandii, rozszerza działalność w Polsce. Poza sklepem na warszawskich Młocinach niebawem zakupy można będzie zrobić w jednej z poznańskich galerii. Kiedy otwarcie?

Primark wprowadzi do Poznania „niesamowitą modę w niesamowitych cenach”- czytamy w komunikacie irlandzkiej sieciówki. Sieć jeszcze w marcu 2021 roku otworzy sklep w Poznaniu. Po warszawskich Młocinach, będzie to druga placówka w Polsce. Pandemia sieciówce z Irlandii niestraszna. W minionym roku odbyło się wielkie otwarcie sklepu w Galerii Młociny w Warszawie, zaś w marcu 2021 roku zakupy będzie można zrobić w sklepie Primark w galerii Posnania. Jak czytamy w serwisie Business Insider Polska, otwarcie sklepu w centrum Posnania odbędzie się 25 marca.

MEGA promocje w Lidlu. Perfumy LEGENDARNEJ marki za grosze. PETARDA!

Dwupoziomowy sklep ma liczyć łącznie 3500 mkw i zatrudniać ponad 230 osób. - Osobiście chciałbym, aby nasze sklepy znalazły się w każdym dużym mieście w Polsce. To nasza perspektywa – mówił dla Business Insider Polska Maciej Podwojski, area manager Primarka na Polskę, Słowenię i Czechy. Przedstawiciel sieci zaznaczył, że sklep został dostosowany do reżimu sanitarnego.

Gdzie można kupić test na Covid z Biedronki?

- Dla klientów i pracowników dostępne są środki dezynfekujące. Zmieniliśmy aranżację okolic kas, by można było zachować dystans, zamontowaliśmy specjalne ekrany. Ograniczamy liczbę klientów, którzy mogą przebywać w sklepie. Zwiększyła się również liczba personelu ochrony, który pilnuje przestrzegania limitu. Poza tym, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania, zwracając szczególną uwagę na punkty często dotykane przez klientów i pracowników – zapewnia Maciej Podwojski.

Najnowsze