Primark Poznań. Znamy oficjalną DATĘ OTWARCIA sklepu. To już niedługo!

i

Autor: Primark/ mat. prasowe Primark Poznań. Znamy oficjalną DATĘ OTWARCIA sklepu. To już niedługo!

Primark otwiera sklep w Poznaniu. Wiemy od kiedy będzie można zrobić w nim zakupy

2021-04-29 11:31

Wielkie otwarcie sklepu Primark w Poznaniu już 6 maja. To gratka dla wielbicieli mody i niskich cen. Poznaniacy mogą liczyć na nowy asortyment z kolekcji wiosna/lato, od trendów na nowy sezon po artykuły codziennego użytku. Czekają na nich nowe linie licencyjne z motywami Disneya i Pineapple. Poznański Primark mieści się w centrum handlowym Posnania, ma aż 3,500 mkw. powierzchni i dwa piętra. Primark oferuje zarówno ubrania, akcesoria i artykuły gospodarstwa domowego dla kobiet, mężczyzn i dzieci w naprawdę korzystnych cenach. Nic tylko udać się na wielkie otwarcie i zapolować na promocje.

Primark otwiera sklep w centrum handlowym Posnania w Poznaniu już 6 maja. To kolejny krok w rozwoju sieci po sukcesie sklepu w warszawskiej Galerii Młociny. Poznański Primark ma aż 3500 mkw. powierzchni, stworzył 230 miejsc pracy i będzie jednym z 320 sklepów sieci zlokalizowanych w 13 krajach. Primark to prawdziwa gratka dla fanów mody. Znajdziemy w nim ubrania w atrakcyjnych cenach zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Moda to nie wszystko. Asortyment sieci jest szerszy i oferuje także akcesoria i artykuły gospodarstwa domowego. Na co mogą liczyć klienci, którzy 6 maja wybiorą się do poznańskiego Primarka? Na nowości z kolekcji wiosna/lato, nowe linie licencyjne z motywami Disneya i Pineapple i mega atrakcyjne ceny. Co ważne sklep będzie oferował rosnącą gamę produktów Primark wykonanych z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu, dostępnych pod marką Primark Cares.

Primark

i

Autor: materiały prasowe

- Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach – powiedział Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy. Primark postawił na bezpieczeństwo zakupów. W sklepie obowiązywać będą zasady utrzymywania dystansu społecznego, zapewnione zostaną środki ochrony osobistej zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających sklep. Sieć zapewnia, że szczególna uwaga poświęcona będzie czystości sklepu a zwłaszcza punktom często dotykanym przez klientów i pracowników tj. kasom, schodom ruchomym, windom i strefom dla pracowników na zapleczu. Nic tylko polować na atrakcyjne promocje.

gen. Grzegorz Gielerak: Po majówce można zrzucić maseczki [Super Raport]
Sonda
Czy czekasz na otwarcie sklepu Primark w Poznaniu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze