Produkty Carrefour kupisz na Allegro

2019-12-03 16:02 KI
Allegro Carrefour
Autor: Materiały prasowe

Już 8 grudnia na Allegro pojawi się około trzy tysiące produktów z oferty Carrefour Polska. Znajdziemy je w kategorii Supermarket, Dziecko i Uroda. Użytkownicy Allegro Smart! będą mogli liczyć na bezpłatną dostawę kurierem lub do sieci ok. 20 tys. punktów odbioru i automatów paczkowych w całej Polsce.

Sklep Carrefour na Allegro pojawi się 8 grudnia, co wielu klientom ułatwi przedświąteczne zakupy. Jednak kupimy tam wiele produktów przydatnych nie tylko na święta, jak np. żywność pakowaną w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, szeroki asortyment produktów ekologicznych, a także z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli produktów bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków czy light, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci, cenione marki własne Carrefour i wiele, wiele innych. Na start będzie to ok. 3 tys. produktów.

Carrefour ma swój e-sklep, ale działa on tylko w niektórych częściach kraju - aglomeracji warszawskiej, w regionie Katowic, Krakowa, Olsztyna, Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi, Siemianowic Śląskich. Mieszkańcom innych regionów Polski oferuje dostawy kurierskie  produktów niewymagających chłodzenia. Teraz otworzy swój sklep na Allegro, a produkty z tej oferty dostępne będą dla konsumentów z każdego zakątka kraju. Będą tu mogli robić swoje codzienne zakupy.

Klienci, którzy korzystają z dostaw w ramach usługi Allegro Smart! będą mogli odbierać swoje zakupy bez dodatkowych opłat w sieci ok. 20 tys. punktów odbioru lub przez kuriera, który dotrze do dowolnego miejsca wskazanego w zamówieniu.

Najnowsze