Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / SUPER EXPRESS

Hit Biedronki

Promocja w Biedronce znów zwali was z nóg! Mnóstwo piw za darmo

2022-11-26 5:22

Promocje w Biedronce to świetna okazja do zrobienia tanich zakupów. To nie wszystko - popularna sieć często rozdaje wybrane produkty za darmo. Tylko w sobotę 26 listopada oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. W promocji mogą dostać za darmo aż 15 markowych piw. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby je zdobyć.

Biedronka – najlepsza promocja na piwo

Promocja na darmowe piwo w Biedronce stała się już kultowa. W sobotę 26 listopada powraca w wydaniu „15 plus 15 gratis”. Kolejne wprowadzenie do sklepów promocji na piwo to odpowiedź na oczekiwania wielu klientów. Tym razem w promocji jest piwo Heineken Silver. To najbardziej orzeźwiająca nowość tego sezonu .Heineken Silver to oferta dla klientów , którzy poszukują lżejszych i mniej goryczkowych piw. Powstaje w zupełnie unikalny sposób – leżakując przez co najmniej 3 dni w temperaturze -1 stopnia Celsjusza nabierając swoich wyjątkowych właściwości. Ma łagodny smak i zawartość alkoholu na poziomie 4 proc. Do warzenia nowego wariantu Heinekena wykorzystany został jęczmień ze zrównoważonych upraw.

Promocja na piwo w Biedronce 15 + 15 gratis

Piwo Heineken Silver sprzedawane jest w promocji w opakowaniach zawierających 15 sztuk piwa w butelce o pojemności 0,5 l. Przy zakupie 2 piętnastopaków na jednym paragonie otrzymujemy rabat o wartości jednego opakowania, czyli za darmo dostaniemy aż 15 piw. Limit 2 paki (maks. 1 gratis. Do skorzystania z promocji konieczna jest karta Moja Biedronka lub aplikacja Biedronka. Oferta obowiązuje tylko 26 listopada, produkty są dostępne do wyczerpania zapasów.

  Piwo gratis w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe Biedronki
Sonda
Lubisz piwo?
Tańczące z Promocjami 24.11.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze