Okazje w Biedronce

Biedronka znów zaszalała z promocjami. Słodycze za pół ceny, chipsy za darmo [WIDEO]

2022-11-24 17:19

Promocje to ratunek dla naszego domowego budżetu, zwłaszcza w czasie przedświątecznym. Dobrą ofertę promocyjną ma niezawodna Biedronka. Taniej kupimy mięso, słodycze, warzywa czy owoce. Za ile kupimy mięso mielone czy parówki? A ile kosztują mandarynki i słodycze ? Zobacz najnowszy odcinek programu „Tańczące z promocjami”.

Promocje w Biedronce - co kupimy taniej

Za miesiąc Boże Narodzenia. Świąteczny nastrój zapanował już w Biedronce. Wszystkie produkty ze świątecznej linii słodyczy Magnetic są w promocji – drugi dowolny produkt kupimy. 50 proc. taniej. W takiej samej promocji  w Biedronce są wszystkie bakalie marki Bakallino oraz wszystkie produkty marki Nasza Spiżarnia. Warto kupić teraz i mieć już zapasy na świąteczny stół. Dobrą ofertę Biedronka przygotowała na mięsa i wędliny. Przy zakupie 3 opakowań za chude mięso mielone z szynki wieprzowej zapłacimy tylko 6,99zł/500 g. W promocji są też świeże uda lub podudzia z kurczaka – 7,99 zł/kg i parówki. Głodniaki ( parówki z szynki i cielęciny kosztują 3,99 zł, a parówki Kraina Wędlin z szynki lub z filetem z kurczaka – 3,33 zł. Trzeba tylko kupić 2 lub 3 opakowania. Warto skorzystać z innych promocji na żywność  -  ser topiony  w cenie 2,99 zł i ser żółty morski lub gouda w cenie 13,49 zł/500 g (cena przy zakupie 2 opakowań z kartą Moja Biedronka)). W super cenie jest kiełbasa żywiecka z indyka – 3,99 zł (cena z kartą Moja Biedronka przy zakupie 2 opakowań).

Doskonałe promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

Dużo tańsze w Biedronce są mandarynki – 5,95 zł/kg, gruszki – 3,49 zł/kg i wszystkie polskie jabłka– 1,79 zł/kg. W promocji są pomidory cherry– 6,99 zł/ 500 g, brokuł – 3,99 zł/kg i borówki amerykańskie– 8,99 zł/300 g. Duża czekolada Milka kosztuje 8,99 zł, przy zakupie dwóch dowolnych opakowań. Biedronka kusi też promocją na czekoladki Merci. Przy zakupie 2 sztuk cena jednego opakowania wynosi 12,99 zł.

Promocje w Biedronce - co możemy dostać za darmo?

Z myślą o kibicach, ale z pewnością ucieszy wszystkich klientów, Biedronka ma super promocję 2+1 gratis na chipsy Crunchips, 140 g. Rodzaje możemy dowolnie mieszać. Za darmo możemy też dostać trzecie opakowanie chipsów wiejskich ziemniaczanych masło z solą. A tylko w piątek 25.11 Biedronka rozdaje za darmo legendarne wedlowskie Ptasie Mleczko w promocji 1+1 gratis.

Tańczące z Promocjami 24.11.2022
Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?

Z dobrych okazji warto korzystać. Ale UWAGA: W Black Friday nie zabraknie też pseudo okazji!

Jak nie dać się nabrać? POSŁUCHAJCIE!

Listen to "Jak nie dać się złapać na pseudo wyprzedaże?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze