Okazje w Biedronce

Biedronka znów zaszalała z promocjami. Słodycze za pół ceny, chipsy za darmo [WIDEO]

2022-11-24 17:19

Promocje to ratunek dla naszego domowego budżetu, zwłaszcza w czasie przedświątecznym. Dobrą ofertę promocyjną ma niezawodna Biedronka. Taniej kupimy mięso, słodycze, warzywa czy owoce. Za ile kupimy mięso mielone czy parówki? A ile kosztują mandarynki i słodycze ? Zobacz najnowszy odcinek programu „Tańczące z promocjami”.

Promocje w Biedronce - co kupimy taniej

Za miesiąc Boże Narodzenia. Świąteczny nastrój zapanował już w Biedronce. Wszystkie produkty ze świątecznej linii słodyczy Magnetic są w promocji – drugi dowolny produkt kupimy. 50 proc. taniej. W takiej samej promocji  w Biedronce są wszystkie bakalie marki Bakallino oraz wszystkie produkty marki Nasza Spiżarnia. Warto kupić teraz i mieć już zapasy na świąteczny stół. Dobrą ofertę Biedronka przygotowała na mięsa i wędliny. Przy zakupie 3 opakowań za chude mięso mielone z szynki wieprzowej zapłacimy tylko 6,99zł/500 g. W promocji są też świeże uda lub podudzia z kurczaka – 7,99 zł/kg i parówki. Głodniaki ( parówki z szynki i cielęciny kosztują 3,99 zł, a parówki Kraina Wędlin z szynki lub z filetem z kurczaka – 3,33 zł. Trzeba tylko kupić 2 lub 3 opakowania. Warto skorzystać z innych promocji na żywność  -  ser topiony  w cenie 2,99 zł i ser żółty morski lub gouda w cenie 13,49 zł/500 g (cena przy zakupie 2 opakowań z kartą Moja Biedronka)). W super cenie jest kiełbasa żywiecka z indyka – 3,99 zł (cena z kartą Moja Biedronka przy zakupie 2 opakowań).

Doskonałe promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

Dużo tańsze w Biedronce są mandarynki – 5,95 zł/kg, gruszki – 3,49 zł/kg i wszystkie polskie jabłka– 1,79 zł/kg. W promocji są pomidory cherry– 6,99 zł/ 500 g, brokuł – 3,99 zł/kg i borówki amerykańskie– 8,99 zł/300 g. Duża czekolada Milka kosztuje 8,99 zł, przy zakupie dwóch dowolnych opakowań. Biedronka kusi też promocją na czekoladki Merci. Przy zakupie 2 sztuk cena jednego opakowania wynosi 12,99 zł.

Promocje w Biedronce - co możemy dostać za darmo?

Z myślą o kibicach, ale z pewnością ucieszy wszystkich klientów, Biedronka ma super promocję 2+1 gratis na chipsy Crunchips, 140 g. Rodzaje możemy dowolnie mieszać. Za darmo możemy też dostać trzecie opakowanie chipsów wiejskich ziemniaczanych masło z solą. A tylko w piątek 25.11 Biedronka rozdaje za darmo legendarne wedlowskie Ptasie Mleczko w promocji 1+1 gratis.

Tańczące z Promocjami 24.11.2022
Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?

Z dobrych okazji warto korzystać. Ale UWAGA: W Black Friday nie zabraknie też pseudo okazji!

Jak nie dać się nabrać? POSŁUCHAJCIE!

Listen to "Jak nie dać się złapać na pseudo wyprzedaże?" on Spreaker.
Najnowsze