Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka będzie placówką medyczną?

Black Week

Obłędne promocje w Biedronce! Rozdają za darmo dziesiątki produktów

2022-11-21 20:52

Biedronka, w związku z tygodniem listopadowych wyprzedaży, postanowiła rozbić bank z promocjami i zaoferować klientom dziesiątki produktów w wyjątkowo niskich cenach. Dzięki promocjom mamy okazję wiele artykułów dostać za darmo. Tak korzystnej oferty w doskonałych cenach nigdzie nie znajdziemy.

Black Week  w Biedronce

 Biedronka jako pierwsza rozpoczęła Black Week już tydzień temu, oferując klientom sklepu online Biedronka Home dziesiątki produktów elektronicznych, gospodarstwa domowego i tekstylnych w wyjątkowo niskich cenach, ale teraz idzie za ciosem. W tym tygodniu każdy klient sklepów stacjonarnych sieci w całym kraju będzie miał dostęp do wielu atrakcyjnych produktów oferowanych przez sieć z okazji Black Week w wyjątkowych cenach.

Biedronka Week - co możemy dostać za darmo?

W najbliższych dniach ulubione marki Polaków będą dostępne w Biedronce w atrakcyjnych promocjach 1+1 gratis (z kartą Moja Biedronka). I tak w poniedziałek 21.11 w tej promocji kupimy wszystkie produkty marki Nivea oraz marki Finish (do zmywania), we wtorek 22.11 koncentrat do płukania tkanin Silan oraz wszystkie produkty Linda (mydła i mydła w płynie), a w środę 23.11 wszystkie produkty Gillette oraz pieluchy i pieluchomajtki z linii Dada.

Dodatkowo szczególne okazje zakupowe w Biedronce będą dotyczyć m. in. pomarańczy i mandarynek (tańsze odpowiednie o 31 proc. i 32 proc. z kartą MB, do soboty 26.11.), pizzy mrożonej Giuseppe – drugi produkt 70 proc. taniej z kartą MB, do soboty 26.11., czekolady Milka (różne rodzaje) – drugi produkt 48 proc. taniej z kartą MB do soboty 26.11. a także wszystkich kosmetyków Garnier, L’Oreal, Elseve i Fructis – drugi produkt o 50 proc. taniej do soboty 26.11.

Black Week w Biedronce - super promocja na artykuły przemysłowe

Black Week Biedronka zakończy mocnym akcentem promocyjnym poprzez możliwość zakupu artykułów przemysłowych, tekstyliów, książek oraz zabawek w ofercie 2+1, gdzie najtańszy produkt będzie gratis (maksymalnie 9 produktów na kartę Moja Biedronka dziennie). Ta promocja będzie obowiązywała w dniach 24-26.11.

Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Tańczące z Promocjami 17.11.2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze