ALDI

i

Autor: shutterstock

Black Friday 2022

Aldi szaleje! Okazje w cenach obniżonych nawet o 50 proc. [ZDJĘCIA]

2022-11-17 16:15

Black Friday 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy czekamy jak co roku na promocje, wyprzedaże i atrakcyjne zniżki. Z atrakcyjnych ofert możemy korzystać zarówno stacjonarnie, jak i online, w tysiącach sklepów, marketów i dyskontów. Doskonałą promocję na Black Friday 2022 przygotowała również sieć Aldi.

Black Week 2022  - promocje w Aldi

Raz w roku obchodzimy święto handlu czyli Black Friday. To dzień, w którym klienci mogą liczyć na wyjątkowe promocje. Tradycja wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Black Friday jest obchodzony w czwarty piątek listopada – zaraz po Święcie Dziękczynienia. Z czasem tradycja przyjęła się na całym świecie, a klienci co roku czekają na oferty na Black Friday przygotowywane specjalnie na tę okazję. Czarny piątek odbywa się w Polsce w tym samym czasie, co w pozostałych częściach świata. Black Friday 2022 wypada więc w tym roku 25 listopada.

W niektórych sklepach wyprzedaże zaczną się jednak już wcześniej i trwają dłużej, stąd nazywają się Black Week. Tak jest w placówkach sieci Aldi. W tym roku Black Week obejmujący promocje do -50 proc. na wybrane artykuły przemysłowe trwa od poniedziałku 14 listopada do soboty 26 listopada albo do wyczerpania zapasów. Oferta sieci jest bardzo atrakcyjna, w promocji możemy kupić odkurzacz, słuchawki douszne, artykuły gospodarstwa domowego dobrej jakości i w niskiej cenie.

Zobacz w galerii, co przygotowała sieć Aldi na Black Week 2022

Sonda
Planujesz zakupy w Black Friday 2022?
Tańczące z Promocjami 17.11.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze