BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka Home

Biedronka promocje

Black Week 2022. Giga promocje w Biedronka Home. Ceny niższe o połowę! [ZDJĘCIA]

2022-11-16 20:02

Biedronka jako pierwsza ogłosiła Black Week, czyli tydzień jesiennych wyprzedaży. Tradycyjnie ruszają one w ostatnich dniach listopada, ale w sklepie Biedronka Home już można korzystać z obniżek i przecen atrakcyjnych produktów. Do wyboru mamy mnóstwo produktów w obniżonych cenach nawet o 50 proc.

Black Week 2022  - promocje w sklepie Biedronka Home

Biedronka ogłasza początek Święta Zakupów w internetowym sklepie Biedronka Home a klienci masowo korzystają z wyjątkowych ofert. Ponad 500 produktów jest dostępnych w obniżonych cenach i z dostawą gratis - i to przez cały tydzień, do niedzieli 20.11. lub do wyczerpania zapasów. Superceny na Black Week 2022 to jednak nie wszystko - za zakupy warte min. 200 zł klienci otrzymają specjalne kody rabatowe na łączną kwotę 60 zł. Kupujący mogą spodziewać się rabatów aż do 50 proc. na produkty z takich kategorii, jak Elektronika i małe AGD, Warsztat, Kuchnia, Wyposażenie Domu, Odzież, Zabawki, Sport i Akcesoria dla zwierząt.

Oto niektóre z hitów Black Week w sklepie internetowym Biedronka Home wśród najpopularniejszych kategorii produktowych, czyli Elektroniki i małego AGD oraz Kuchni i Warsztatu: frytkownica beztłuszczowa Hoffen – w cenie 199 zł (50 zł taniej), odkurzacz piorący Niteo – w cenie 339 zł (160 zł taniej),  wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20V Niteo – w cenie 139 zł (60 zł taniej).

Biedronka Home - wygodne zakupy przez internet

-Na co dzień internetowy sklep Biedronka Home jest pełen okazji, a w ramach Black Week przygotowaliśmy ich jeszcze więcej, by nasi klienci mogli sprezentować sobie lub bliskim najlepsze produkty elektroniczne, akcesoria kuchenne czy tekstylia. Biedronka Home pozwala na wygodne i komfortowe zakupy przez Internet, z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu - mówi Jarosław Stefańczyk, dyrektor kategorii E-commerce Non-Food w Biedronce

Zobacz w galerii największe hity Black Week 2022 w Biedronce

Sonda
Korzystasz z promocji na Black Friday lub Cyber Monday?
Pieniądze to nie wszystko Artur Soboń
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze