Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Długi weekend sierpniowy 2022

Promocje Lidla na długi weekend! Cztery piwa za darmo. Jak skorzystać?

2022-08-11 12:59

Tuż przed długim weekendem sierpniowym powraca promocja uwielbiana przez klientów sieci Lidl! Wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Jak skorzystać z oferty?

Promocja w sklepach Lidl - długi weekend sierpniowy 2022

W najbliższy piątek, 12 sierpnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis! 

Promocje na piwo: znane marki piw w ofercie 4+4 gratis

Klienci wybierać będą mogli z bogatej oferty obejmującej wiele marek, takich jak: Lech, Tyskie, Łomża, Heineken, Namysłów, Złoty Bażant…  i wiele innych! Akcja obejmuje również piwa bezalkoholowe.

Pieniądze to nie wszystko. Barbara Socha

Jak skorzystać z oferty na piwo z gazetki Lidla?

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie Klienci, którzy ukończyli 18 lat.

Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus. 

Aplikacja Lidl Plus

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna do pobrania za darmo na platformach Google Play, App Store oraz Huawei Store. 

Sonda
Robisz zakupy w sklepie internetowym Lidla?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany