Oferta na długi weekend

Biedronka - aktualna gazetka. Promocje z kartą na długi weekend sierpniowy [WIDEO]

2022-08-11 21:30

Biedronka nie przestaje zaskakiwać promocjami. Otwierając gazetką promocyjną zobaczymy, że na długi sierpniowy weekend dyskont oferuje piwo i chipsy za darmo, a do tego produkty na grilla w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Co zrobić, żeby dostać darmowe piwo? Za ile kupimy kiełbasę i ser na grilla czy paprykę? Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Biedronka - aktualna gazetka promocyjna 11.08.2022

Najwyższa pora zrobić duże zakupy, przed nami długi weekend. Pamiętajmy, że w niedzielę 14.08 i w poniedziałek 15.08 sklepy są zamknięte. W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co warto kupić Biedronce. Podczas zakupów możemy skorzystać nie tylko z karty Moja Biedronka ale też z aplikacji Biedronka. Dzięki aplikacji możemy zyskać promocje i zniżki, sprawdzić ceny i dostępność produktów w sklepie.

Biedronka – promocje na grilla na długi sierpniowy weekend

Za łopatkę wieprzową bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Możemy taniej kupić chude mięso mielone z szynki wieprzowej – 6,99 zł/500 g, (ale trzeba kupić 3 opakowania). W promocji są polędwiczki z kurczaka w cenie 9,99 zł/400 g. Hitem promocji jest kiełbasa śląska. Kupując dwa opakowania, za jedno zapłacimy jedynie 5,49 zł/550 g. Kilogram kiełbasy kosztuje 9,98 zł/kg. W dobrej cenie jest ser mozzarella Galbani. Przy zakupie 2 opakowań, za jeden ser zapłacimy 1,99 zł.

Tańczące z promocjami 11.08.22

Promocje w Biedronce – te produkty kupisz dużo taniej

Wszystkie jaja Moja Kurka na wolnym wybiegu, drugi produkt jest tańszy o 30 proc. Limit dzienny 4 opakowania z kartą Moja Biedronka. W promocji są też śledzie krojone Marinero. Przy zakupie dwóch opakowań, jedno kosztuje 4,49 zł. Podobnie, kupując dwa opakowania parówek Krakus, za jedno – z szynki lub piersi kurczaka zapłacimy 3,99 zł. O połowę tańsza jest papryka czerwona – 5,99 zł/kg i winogrona jasne – 6,99 zł/kg. W promocji są polskie śliwki w cenie 2,99 zł/kg i pomidory papryczkowe – 12,99 zł/kg. Wszystkie lody Big Milk, drugi produkt kupimy za 1 zł.

Biedronka – piwo i chipsy za darmo

Tylko w sobotę 13 sierpnia mamy promocję dla fanów piwa. Piwa butelkowe wybranych marek są w promocji 12 + 12 gratis. Trzeba tylko kupić inne produkty za min. 29 zł i mieć kartę Moja Biedronka. Od piątku do soboty 12-13.08 chipsy, crunchipsy, pringlesy i przysnaki możemy dostać za darmo. Na te produkty mamy promocję 2+1 gratis ( z kartą Moja Biedronka). Rodzaje smakołyków możemy dowolnie mieszać.

Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze