NETTO

i

Autor: archiwum wielka wyprzedaż w Netto

Wyprzedaż w Netto. Artykuły przemysłowe tańsze 30 proc.

Promocje nie z tej ziemi. Wielka wyprzedaż w Netto. Wszystkie artykuły przemysłowe tańsze o 30 proc.

2022-07-18 18:57

Takiej okazji nie można przepuścić. Netto szaleje z promocjami. Tylko w dniach 18-20 lipca w dyskontach sieci, w ciągu trzech dni wyprzedaży, będzie można kupić wszystkie artykuły przemysłowe aż 30 proc. taniej. Promocja obejmie produkty m.in. z takich kategorii jak: narzędzia, tekstylia, artykuły ogrodowe, kuchenne czy dla zwierząt.

Wielka wyprzedaż w Netto - artykuły przemysłowe 30 proc. taniej

Narzędzia dla majsterkowiczów, przybory dla pasjonatów gotowania i domatorów, sprzęt do pielęgnacji ogrodów dla tych, którzy mają swój skrawek zieleni, a także zabawki i akcesoria dla zwierzaków domowych. W wielkiej wyprzedaży Netto każdy znajdzie coś dla siebie i na tym skorzysta. Zwłaszcza, że ceny będą niższe od tych regularnych aż o 30 proc.

Zobacz też: Bojkot rosyjskich towarów trwa. Czy inflacja to zmieni?

Rabat będzie naliczany przy kasie. Aby sprawdzić ceny produktów w promocji jeszcze przed udaniem się do kasy, należy skorzystać z czytników cen znajdujących się w sklepach. Akcją objęte są wszystkie sklepy Netto. Ich lista znajduje się na stronie: https://www.netto.pl/znajdz-sklep/ .Regulamin wyprzedaży dostępny jest w sklepach Netto oraz na www.netto.pl.

Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"

- Letnia wyprzedaż artykułów przemysłowych obejmie kilkanaście tysięcy produktów. Będą to rzeczy zarówno z aktualnej oferty, jak i te, z którymi klienci Netto spotkali się już wcześniej. Asortyment będzie się różnił w zależności od sklepu. Akcja potrwa 3 dni, w tym czasie ceny będą niższe aż o 30 proc. – od poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca. – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska. – To niezła gratka dla łowców okazji – dodaje.

Netto zaprasza na wielką wyprzedaż. Wszystkie artykuły przemysłowe tańsze o 30%

i

Autor: Materiały prasowe Netto zaprasza na wielką wyprzedaż. Wszystkie artykuły przemysłowe tańsze o 30%

 Netto Polska - jeden z największych sprzedawców w Polsce

Sieć handlowa, która w ciągu 26 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma w Polsce blisko 650 sklepów i 5 centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ponad 9 tys. osób. Oznacza to, że Netto Polska zajmuje trzecią pozycję wśród marek obecnych na rodzimym rynku dyskontów. W sklepach sieci można znaleźć szeroką ofertę produktów spożywczych, w tym marek własnych (m.in. Sztuka Mięsa, Premieur, Miletto), jak również asortyment non food.

Sonda
Planujesz coś kupić na tegorocznych wyprzedażach?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze