Nowa akcja Biedronki

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Inflacja w Polsce

Promocje w Biedronce. Produkty niższe o wartości inflacji. Gang Bystrzaków obniża ceny

2022-09-12 12:58

Od poniedziałku 12.09 w Biedronce startuje już trzecia Tygodniowa Misja Oszczędzania. Klienci mogą sporo zyskać kupując wybrane produkty w cenie pomniejszonej co najmniej o wartość rocznej inflacji na żywność i napoje. Gang Bystrzaków pomaga oszczędzać i zdobywać nagrody poprzez Tygodniowe Misje Oszczędzania oraz w ramach Wirtualnego Portfela.

Nowa akcja w Biedronce. Ceny obniżone o wartość inflacji

Bystrzaki, czyli Świnka Skarbonita, Jabłko Newton oraz Pies Dżi-Pi-Es zachęcają do oszczędzania. Od poniedziałku 12.09 klienci robiąc zakupy w Biedronce otrzymają rabat w wysokości wynoszącej co najmniej wartość rocznej inflacji na żywność i napoje bezalkoholowe o stawce 17,4 proc. Obowiązująca do soboty 17.09, Tygodniowa Misja Oszczędzania pod nazwą „Kupuj taniej o wartość inflacji” pozwala na realizację oszczędności przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka.

Forum w Karpaczu 2022: Marlena Maląg

Co kupimy taniej w Biedronce?

W tym tygodniu Świnka Skarbonita, której supermocą jest cena, poleca oszczędzać na takich produktach jak np. polędwica sopocką Kraina Wędlin 140g w cenie 3,49 zł za opakowanie, szynka z indyka Kraina Wędlin 150g w cenie 4,49 zł oraz parówki z szynki lub piersi kurczaka Krakus 200g i kiełbasa krakowska Krakus 160g odpowiednio w cenie 3,99 zł i 7,99 zł za opakowanie. Pies Dżi-Pi-Es poleca suchą karmę dla psów Chappi dzięki której na opakowaniu 2,7 kg oszczędzimy aż 8 zł lub przysmaki dla psa Crave protein 55g w cenie 7,99 zł.

Zobacz też: Nowa promocja na paliwo! Jak zdobyć bon na diesel, benzynę lub LPG na Orlen?

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach otrzymamy naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby wymienimy na książki lub maskotki Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek.

- W ramach aktualnej Tygodniowej Misji klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej w trakcie codziennych zakupów. Szeroki wachlarz produktów objętych promocjami z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcą nabyć więcej produktów, a jednocześnie skorzystać z możliwości oferowanych przez naszą akcję lojalnościową. W tym tygodniu szczególnie polecamy szeroki wybór wędlin i parówek – idealnych na śniadanie. - Paweł Szelerski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Biedronka – oszczędności w Wirtualnym Portfelu

Od poniedziałku 12.09 kupując wszystkie herbaty marki Lipton, zaoszczędzisz w Wirtualnym Portfelu aż 50 proc. zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Zosia Samosia – 30 proc., Tymbark – 30 proc., Pedigree – 20 proc., Pudliszki – 20  proc.. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty.

Sonda
Lubisz robić zakupy w Biedronce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany