Stacja ORLEN

i

Autor: ORLEN Stacja ORLEN

Tanie paliwo

Nowa promocja na paliwo! Jak zdobyć bon na diesel, benzynę lub LPG na Orlen?

2022-09-12 11:21

Tylko do 15 września trwa wakacyjna promocja Orlenu na benzynę i diesla (promocja nie obejmuje LPG). Po tym terminie skończy się możliwość tankowania w cenie o 30 groszy niższej na litrze, ale niedawno pojawiła się jeszcze jedna furtka, która obniża również cenę LPG. Dla osób, które planują lada chwila zakup nowych opon, będzie możliwość odebrania bonów paliwowych na stacjach Orlen. Ilość kuponów jest jednak ograniczona.

Orlen przedłuża promocję do 15 września. Jak po tym terminie tankować taniej?

Promocja Orlenu na paliwo zakładała, że każdy użytkownik aplikacji VITAY, lub plastikowej karty VITAY otrzyma bony na diesel i benzynę pozwalające na dwa tankowania do 50 litrów w cenie niższej o 30 groszy (lub 40 groszy w przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny). Promocja dotyczy diesla i benzyny (zarówno paliwa VERVA, jak i EFECTA), ale nie LPG. Ze względu na powroty do szkoły Orlen przedłużyło promocję i do 15 września nowi i obecni użytkownicy VITAY ponownie otrzymają dwa kupony na promocyjne tankowania. Pojawiła się jednak nowa furtka, którą oferuje firma Michelin oraz Oponeo - ich klienci otrzymają bony na stacjach paliw Orlen, ale dopiero po spełnieniu odpowiednich warunków.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Gruza

Oponeo i Michelin rozdają klientom bony na paliwo

Jak czytamy, klient który kupi w serwisie Oponeo komplet całorocznych lub zimowych opon marki Michelin otrzyma kartę paliwową do wykorzystania na stacjach paliw Orlen. Aby otrzymać bon, nie można dokonać zwrotu. W przypadku zakupu opon o rozmiarach 16' i 17', kupon na paliwo będzie o wartości 60 zł, zaś w przypadku 18' i większych, bon będzie wart 120 zł. 

Promocja została ograniczona ilościowo. Jest jedynie 3000 sztuk bonów paliwowych o wartości 60 zł i 2000 sztuk bonów o wartości 120 zł. Co więcej, dotyczy tylko zakupów w serwisie Oponeo i tylko opon zimowych lub całorocznych marki Michelin. Bony zostaną przesłane na adresy podane w zamówieniu w ciągu 10-12 tygodni od zakupu opon. Promocja rozpoczęła się 1 września 2022 i potrwa do 5 lutego 2023 roku.

Sonda
Czy wymieniłeś/aś już opony w samochodzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze