Tańsze paliwo JEDNAK od poniedziałku 27.06.2022. Jak taniej zatankować na Orlenie?

2022-06-23 15:23
Orlen
Autor: TS W Lesznie również odbędzie się protest kierowców.

Promocja Orlenu na paliwo ma zostać ogłoszona już w piątek 24.06.2022, a według naszych informacji, zacznie działać od poniedziałku, 27.06.2022. Rabat przeznaczony jest dla klientów uczestniczących w programie lojalnościowym Orlenu. Prezes koncernu, Daniel Obajtek, zapowiedział, że nie będzie to "drastyczna obniżka" cen paliw, niemniej ma pozwolić kierowcom ponieść nieco niższe wydatki przy wakacyjnych wyjazdach. Jak tanio zatankować na Orlenie?

Promocja na Orlenie zostanie ogłoszona w piąek 24 czerwca. W poniedziałek 27 czerwca będzie można z niej korzystać

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w piątek 24 czerwca ruszy promocja na Orlenie, której celem jest obniżka kosztów tankowania dla klientów. Szczegóły promocji mają zostać ogłoszone w piątek 24.06. Z naszych informacji wynika, że kierowcy z przecen skorzystają od 27.06. Choć jeszcze nie podano ile dokładnie wyniesie promocja, wiadomo że nie skorzystają z niej wszyscy. Będzie ona tylko dla klientów uczestniczących w programie lojalnościowym. 

Jak tanio zatankować na Orlenie? Promocja na paliwo tylko dla stałych klientów. Będą limity!

Oznacza to, że trzeba będzie pobrać aplikację Orlenu. Przypuszczamy, że raczej nie powstanie w tym celu nowy program, a zostanie wypuszczona aktualizacja do któregoś z istniejących aplikacji. Wiadomo, że przeceny mają wynosić ok. kilka groszy na litrze. Jak wynika z naszych informacji, promocja będzie prawdopodobnie połączona z kartą Vitay. 

Karpacz 2021: Daniel Obajtek

Na konferencji prasowej 24.06 Daniel Obajtek zdradzi dokładne zasady programu. Mamy informacje, że promocja Orlenu będzie miała nałożone limity, tzn. w cenie promocyjnej zatankujemy tylko określoną ilość litrów paliwa. Nie znamy kwoty obniżek, ale prezes PKN Orlen wspominał, że będą ona raczej "groszowe".

Promocja na paliw Orlenu. Którą aplikacje pobrać?

Orlen ma obecnie cztery aplikacje, Orlen Vitay, Orlen Pay, mFLOTA Orlen oraz Orlen Charge. Przedostatnia jest przeznaczona dla klientów flotowych, a ostatnia dla posiadaczy aut elektrycznych, więc promocja będzie prawdopodobnie dotyczyły dwóch pierwszych aplikacji.

Aplikacja Orlen Vitay zawiera funkcjonalności karty Vitay, w której zbiera się punkty, możliwe do zamiany na bony i rabaty. Z kolei aplikacja Orlen Pay służy płatności za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, oraz również pozwala na zbieranie punktów Vitay, czy korzystanie z tych rabatów. Można więc przypuszczać, że aby skorzystać z promocji na paliwo Orlen, trzeba będzie pobrać Orlen Pay, bądź Orlen Vitay.

Sonda
Tankujesz na Orlenie?
Listen to "Samochody bez kierowców to nie przyszłość, to teraźniejszość" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze