Bank PKO BP

i

Autor: Shutterstock Bank PKO BP

Prace serwisowe w znanym banku

Przerwa techniczna w PKO BP. Zablokowane wypłaty pieniędzy i płatności BLIK

2022-09-06 9:20

PKO Bank Polski zapowiedział przerwę techniczną. W związku z tym niektóre usługi będą niedostępne. Utrudnienia będą dotyczyły m.in. wypłaty i wpłaty pieniędzy z bankomatów i wpłatomatów za pomocą kart płatniczych oraz Blika a także płatności zbliżeniowych telefonem.

PKO BP zapowiada przerwę techniczną. Utrudnienia dla klientów

PKO Bank Polski poinformował, że 7 września w godzinach 1:10 - 4.00 klienci muszą liczyć się z niedostępnością płatności zbliżeniowych telefonem w aplikacji mobilnej IKO, płatności Blikiem na terminalach płatniczych eService. W czasie przerwy technicznej nie będzie można wypłacać i wpłacać pieniędzy za pośrednictwem karty płatniczej i Blika w bankomatach i wpłatomatach PKO Banku Polskiego - informuje portal Bankier.pl.

Ponadto w trakcie przerwy technicznej mogą wystąpić utrudnienia w płatności kartami oraz wypłat gotówki w bankomatach innych niż PKO BP - poinformował PKO Bank Polski w komunikacie prasowym umieszczonym na stronie internetowej.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Gruza

Prace serwisowe w PKO Banku Polskim

Podczas prac serwisowych w PKO Banku Polskim niedostępne będzie także nadawanie PIN-u oraz aktywacja karty w serwisie internetowym iPKO i aplikacji mobilnej IKO oraz weryfikacja PINen przy płatnościach kartą w sieci - informuje Bankier.pl.

Sonda
Czy jesteś klientem banku PKO BP?
Najnowsze