QUIZ: Ten tydzień zapamiętamy na długo. Czy wiecie dlaczego?

2021-12-04 10:21
SG Quiz
Autor: SE

Minął kolejny tydzień pełen emocji. Przez ostatnich kilka dni wszyscy dyskutowali o kryzysie na granicy, nowych obostrzeniach czy wreszcie nadchodzących świętach, które mogą być wyjątkowo skromne z powodu rosnących cen i szalejącej inflacji. Czy zapamiętaliście wszystko? Sprawdźcie w naszym quizie!

Nowy quiz. Sprawdź, co pamiętasz z tego tygodnia!

Koronawirus nie odpuszcza. Chociaż za nami prawie dwa lata pandemii, wciąż musimy radzić sobie z nowymi zakażeniami. Równie uporczywie trzyma się inflacja. To tym bardziej niepokojące, ze względu na to, że zbliżają się święta. Czy w tym roku Mikołaj przyniesie mniej prezentów? Powody do niepokoju mają także kredytobiorcy, którzy oczekują na wyższe raty. To tylko niektóre z wydarzeń, którymi żyliśmy w tym tygodniu. Ostatnich kilka dni obfitowało w mnóstwo emocji, które będziemy wspominać jeszcze długo. A czy wy śledziliście wszystko uważnie i pamiętacie najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia? Jak zawsze w weekend, "Super Biznes" przygotował dla was krótki sprawdzian z najnowszej historii.  QUIZ rozwiążecie poniżej!

QUIZ. Sprawdźcie co z niego pamiętacie z tego tygodnia

Pytanie 1 z 10
Najbogatszy Polak Michał Sołowow wydał pół miliarda złotych! Na co?

Sprawdźcie się także w innych quizach!

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Nie podoba mi się narracja rządu. Obostrzenia są nielogiczne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze