Helena Mańkowska Wiceprezes, Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica

i

Autor: Beata Olejarka

Seniorzy poszukują nowych dróg rozwoju. Rozmowa z Heleną Mańkowską z Grupy Thermaleo&Uzdrowisko Szczawnica [WIDEO]

2019-10-09 15:19

Srebrna gospodarka to pojęcie, które nabiera na znaczeniu. Zgodnie z definicją jest to system wytwarzania, dystrybucji i konsumpcji dóbr i usług ukierunkowany na wykorzystanie potencjału nabywczego osób starszych i starzejących się oraz zaspokajający ich potrzeby konsumpcyjne, bytowe oraz zdrowotne. Więcej o tym aspekcie opowiedziała nam, podczas Kongresu 590 w Rzeszowie, Helena Mańkowska, wiceprezes Grupy Thermaleo&Uzdrowisko Szczawnica.

- Od lat współpracujemy z seniorami, nadzorujemy uzdrowisko w Szczawnicy. Nie tylko zapraszamy tam seniorów, ale mamy również możliwości tworzenia nowych produktów dla osób starszych. Zauważyliśmy, że seniorzy obecnie aktywnie poszukują nowych rozwiązań, nie chcą jedynie być tradycyjnymi kuracjuszami w sanatoriach. Wielu z nich przeżywa druga młodość z związku z czym wielu seniorów poszukuje nowych dróg rozwoju – powiedziała Helena Mańkowska.

Zobacz także: Opaska ratująca życie od PZU! Rozmowa z Pawłem Surówką, prezesem zarządu Grupy PZU [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze