Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Sobotnie promocje w Kauflandzie. Cztery piwa za darmo, tani grill

2021-08-07 4:20

Sobota to dzień wyjątkowych promocji w Kauflandzie. Pod pewnymi warunkami, piwo i mleko dostaniemy za darmo, dużo taniej taniej kupimy łopatkę wieprzową, owoce i warzywa. Na weekendowego grilla przyda się kiełbasa podwawelska i pieczarki w promocyjnej cenie. Możemy się też uraczyć niedrogimi słodkościami i słonymi przekąskami

W sklepach sieci Kaufland mamy okazję zrobić zakupy nie nadwyrężając zbytnio domowego budżetu. Nowe promocje pojawiają się w sklepach sieci co czwartek. Cenowe hity sieć przygotowuje najczęściej na sobotę. Pośpieszmy się z zakupami, bo w najbliższą niedzielę sklepy są zamknięte.

Cztery piwa za darmo

Kaufland zasłynął z darmowego piwa. Tym razem, jak kupimy 6 butelek piwa Łomża, 4 kolejne dostaniemy gratis, rabaty udzielany jest przy kasie. Promocja jest ważna tylko w sobotę. Również, tylko w tym dniu, za olej słonecznikowy zapłacimy 3,99 zł/l, a z kartą Payback szynka wieprzowa bez kości kosztuje tylko 8,79 zł. Bardzo tanie są jajka, opakowanie 30 szt. jest cenie 7,99 zł, koszt jednego jajka to 27 groszy. Tania sobota to też nektarynki w cenie 5,99 zł/kg oraz wielka gratka dla fanów pizzy, wszystkie mrożone marki Dr Oetker są 30 proc. tańsze.

Mleko gratis

Kaufland rozdaje nie tylko piwo. Mamy okazję dostać w gratisie 4 opakowania mleka łaciatego 3,2 proc,. Musimy tylko kupić 8 sztuk. W promocji jest też ser żółty gouda – 1,69 zł/kg. W dobrej cenie jest kiełbasa toruńska 1,29 zł/100 g, szynka od szwagra Krakusa – 2,29 zł/100g. Na grilla możemy kupić karkówkę wieprzową bez kości w cenie 10,99 zł/kg oraz pieczarki w promocji za 3,99 zł/500 g. Przydadzą się z pewnością też młode polskie ziemniaki, które kosztuje wyjątkowo niewiele - 0,89 zł/kg. Pragnienie możemy ugasić soczystym arbuzem w cenie 1,29 zł/kg.

Przekąski na deser

Jak zawsze w Kauflandzie jest promocja na lody. Lody Big Milk,1 l, kosztują 8,99 zł, tańsze są też lody Jak Dawniej marki Koral – 6,99 zł/450 ml. Za opakowanie 11 sztuk lodów owocowych na patyku Wizard zapłacimy tylko 7,99 zł. Doskonałą promocję mamy na duże czekolady Milka, jak kupimy dwa opakowania to za jedną tabliczkę zapłacimy tylko 6,99 zł.

Promocja w Auchan zwala z nóg. Wyprawka szkolna za grosze!

Jak wolimy słone przekąski – to w promocji mamy chipsy Lay’s za 3,69 zł lub chipsy z pieca Oven Baked za 3,99 zł. W dobrej cenie kupimy napoje Pepsi, Mirinda i 7UP. Za 2x2 litry zapłacimy 8,99 zł. Koszt litra to 2,25 zł.

Tańczące z promocjami (05.07)
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze