Narodowy Spis Powszechny

i

Autor: Dawid Olszewski

Spis powszechny. Zbliżają się wyniki loterii. Kto dostanie 16 samochodów?

2021-07-13 16:20

Już w środę 14 lipca poznamy wyniki loterii GUS dla uczestników Narodowego Spisu Powszechnego. Osoby, które wzięły udział w spisie i loterii mogą wygrać jedną z 16 nowych Toyot Yaris z opłaconym ubezpieczeniem. Kiedy dokładnie GUS poda wyniki i jak się dowiedzieć, czy wygrało się samochód? Gdzie można sprawdzić wyniki losowania?

Narodowy Spis Powszechny rozpoczął się 1 kwietnia. Od 22 kwietnia do 7 lipca uczestnicy spisu mogli zapisywać się do loterii zorganizowanej przez GUS. Po spełnieniu formalności otrzymali kod uprawniający do udziału w loterii. Pierwsze losowanie odbyło się 7 maja, kolejne będzie miało miejsce już w środę 15 lipca. W loterii zapewniono wiele atrakcyjnych nagród, w tym 16 samochodów marki Toyota Yaris.

"Wielki finał loterii spisowej coraz bliżej! 14 lipca br., o 12:00, rozlosujemy 16. samochodów TOYOTA Yaris! Może to Ty wygrasz jeden z nich?" - przekazał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny. Losowanie będzie publiczne. Przebieg transmitowany będzie na kanałach GUS w mediach społecznościowych oraz na YouTube.

Wcześniej rozlosowano 960 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 480 kart o wartości 1000 zł. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy. Potrwa do końca września.

Z powodu cały czas dającej się we znaki pandemii koronawirusa COVID-19 postanowiono ograniczyć do minimum osobiste wizyty rachmistrzów w domach. Większość spisów ma się odbyć online, bądź poprzez rozmowę telefoniczną. Spis Powszechny polega na udzieleniu serii pytań dotyczących między innymi: stanu cywilnego, pracy, mieszkania, zarobków, chorób, a także wyznania. Bardzo ważne jest, żeby udzielać odpowiedzi zgodnych z prawdą. Za zatajenie informacji lub poświadczenie nieprawdy grożą poważne konsekwencje.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze