Spis powszechny 2021. Jak wygrać Toyotę Yaris w loterii. Kluczowe zasady

2021-05-06 2:51
SPIS POWSZECHNY 2021
Autor: Pixabay/janeb13

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 roku. Spisywać mamy się przez pół roku, a jedną z możliwości dokonania spisu jest zrobienie tego online. Dlaczego warto spisać się przez właśnie przez internet? Na tych którzy tego dokonali czeka dodatkowa zachęta, loteria z nagrodami o łącznej wartości 2 mln zł, wśród nich znajdują się m.in. nowe Toyoty Yaris z opłaconym ubezpieczeniem! Co zrobić, żeby wziąć w loterii narodowego spisu powszechnego? Jak wygrać Toyotę Yaris? Podpowiadamy

Narodowy Spis Powszechny to szansa na wygranie w loterii nowiutkiej Toyoty Yaris z opłaconym ubezpieczeniem oraz innych atrakcyjnych nagród? Jak wziąć udział w losowaniu samochodu, jak wygrać nową Yaris? Podstawą jest aby wziąć udział w spisie powszechnym przez internet. To jednak nie wszystko. Główny Urząd Statystyczny, który odpowiada za przeprowadzenie Narodowego Spisu Powszechnego, postanowił zorganizować loterię dla obywateli, którzy odpowiedzą na pytania. Loteria jest skonstruowana podobnie do loterii paragonowej, organizowanej jakiś czas temu przez Ministerstwo Finansów. Każda osoba po zakończeniu spisu dostanie propozycję wygenerowania specjalnego kodu, który można zarejestrować w loterii. Wśród głównych nagród znajduje się 16 samochodów, a także bony pieniężne. GUS podał także, że jest 1456 nagród w loterii, natomiast ich łączna wartość wynosi 2 183 984 zł.

Urodziny Beaty Szydło. Takiego majątku dorobiła się w Brukseli [INFOGRAFIKA]

Zatem jak wziąć udział w loterii? Każdy kto chce mieć możliwość zawalczenia o nagrody, musi najpierw dokonać samospisu za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji. Po jego zakończeniu zastanie wygenerowany specjalny kod, który zawiera 10 znaków. Według informacji widniejących na stronie loteria.spis.gov.pl kody będą przyjmowane od 22 kwietnia do 7 lipca. Rejestracja kodu jest tutaj kluczowa. 

Według informacji zawartych w regulaminie loterii nagrodą główną jest samochód Toyota Yaris o wartości 65 749 zł z polisą ubezpieczeniową obejmującą roczny pakiet ubezpieczeniowy o wartości 3100 zł wraz z dodatkową kwotą na poczet podatku 7650 zł. Wylosowanych zostanie 16 takich pojazdów i ma mieć to miejsce 14 lipca. Loteria posiada także inne nagrody, są nimi bony pieniężne I stopnia w wysokości 1000 zł, będzie ich 480 sztuk oraz II stopnia o wysokości 500 zł i będzie ich 960 sztuk. Losowania tych nagród mają odbyć się w sześciu etapach, w dniach od 7 maja do 9 lipca. Spis Powszechny 2021 jest pierwszym takim przedsięwzięciem od 11 lat. Jest obowiązkowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze