Sklep spożywczy

i

Autor: Canva

Nietypowa "promocja"

Sprzedawała mężowi z “ekstra” promocją, a nawet za darmo! Grozi jej 8 lat więzienia

2023-03-16 15:56

Wyjątkowa promocja dla wyjątkowego klienta w powiecie skarżyskim. 45-letnia ekspedientka sprzedawała swojemu mężowi produkty po zaniżonych cenach a niektórych towarów nie kasowała w ogóle. Kobieta została zatrzymana.

Wyjątkowa promocja dla wyjątkowego klienta

Właściciel sklepu w powiecie skarżyskim (woj. świętokrzyskie) dopatrzył się braków w utargu. Jak informuje TVN24, przedsiębiorca poszukując przyczyny dotarł do własnej pracownicy.

45-letnia ekspedientka udzielała własnemu mężowi wyjątkowych "rabatów". "Kobieta podczas obsługi klientów na kasie nie naliczała wszystkich produktów, a część artykułów sprzedawała jako inny, mniej wartościowy towar. Co ciekawe, za każdym razem kupującym był jej mąż" - poinformował podkomisarz Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy policji w Skarżysku-Kamiennej w komunikacie cytowanym przez TVN24.

Kobieta usłyszała zarzut oszustwa. Co jej grozi?

Właściciel sklepu powiadomił o oszustwie policję, która zatrzymała kobietę we wtorek. W środę ekspedientka usłyszała zarzut oszustwa. "Według śledczych ekspedientka spowodowała straty przekraczające 900 złotych. Grozi jej do ośmiu lat więzienia" - informuje TVN24.

Sonda
Czy Twoim zdaniem PiS radzi sobie z drożyzną?
Pieniądze to nie wszystko Artur Soboń
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze