Start Up Day Super Biznesu [GALERIA]

2019-10-02 12:29 Agnieszka Grotek

Start Up Day "Super Biznesu" przyciągnął wielu miłośników nowych technologii. Swoje nowinki produktowe i innowacyjne rozwiązania prezentowały młode firmy, które już osiągnęły ogromny sukces na rynku światowym. A marzący o swoim biznesie mogli dowiedzieć się, skąd pozyskać pieniądze na start.

Start Up Day przygotowany przez redakcję "Super Biznesu" oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Hotelu Bellotto w Warszawie dobiegł końca. Przez cały dzień kilkunastu startupowców z całej Polski prezentowało swoje produkty i opatentowane nowinki technologiczne. Na miejscu można było przetestować gogle z oprogramowaniem, które wykorzystuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu, ekoławkę zasilaną energią słoneczną, czy samodzielnie złożyć z klocków łaziki. Zainteresowani nowościami technologicznymi mogli zobaczyć prototyp elektrycznego auta Triggo. Start Up Day to nie tylko prezentacje wyjątkowych przedmiotów i technologii, ale przede wszystkim niepowtarzalna możliwości swobodnego dyskutowania, rozmawiania i wypytywania o najdrobniejsze szczegóły projektów samych twórców nowych rozwiązań. Na Start Up Day nie było końca dyskusjom na tematy z wielu dziedzin: kosmetologii, medycyny, płatności elektronicznych, ekologii, transportu, a nawet gastronomii i artykułów gospodarstwa domowego.

ZOBACZ TEŻ: Złote Laury "Super Biznesu" przyznane! Prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło z tytułem "Osobowość Roku" [ZDJĘCIA]

Start Up Day to także okazja do prezentacji możliwości wsparcia finansowego młodych przedsiębiorców. Zainteresowani mogli zapoznać się z ofertami Narodowego Centrum badań i Rozwoju, Polskiego Funduszu Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu, Digital Knowledge Observatory. Prezentowane Startupy:Triggo, RammedVR, SensDX, Skriware, DermoTech Beauty, Smartta, Neontri, First11, Biotrem, Take Task, Glaze Prosthetic, Biotts.

Najnowsze