ZALANDO zakupy on line

i

Autor: East News Ta kolekcja butów to prawdziwy HIT! Sklep obuwniczy DeeZee rozpoczyna współpracę z Zalando!

Stawiamy na zakupy w sieci. Wielkie zyski Zalando

2020-11-05 15:23

Zalando to popularna europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia. Dużym plusem jej są darmowe zwroty towarów. Okazuje się, że pandemia bardzo służy takim platformom. Zalando osiągnęło wyjątkowy wzrost rentowności w trzecim kwartale 2020 r. Wolumen towarów brutto (GMV) oraz przychody wzrosły o 29,9% i 21,6% odpowiednio do 2,5 miliarda euro oraz 1,8 miliarda euro.

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol

Zalando to znana już wiodąca europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia. Szczególnie jest ceniona przez konsumentów, bo oferuje darmowe dostawy i zwroty paczek. Jak podają jej przedstawiciele, platforma osiągnęła wyjątkowy wzrost rentowności w trzecim kwartale 2020 r. Wolumen towarów brutto (GMV) oraz przychody wzrosły o 29,9% i 21,6% odpowiednio do 2,5 miliarda euro oraz 1,8 miliarda euro. Imponujący wzrost był w szczególności spowodowany przyspieszonym przesunięciem popytu konsumentów na oferty online w trakcie trwającej pandemii koronawirusa, a także dobrymi wynikami programu partnerskiego Zalando i Zalando Lounge.

Jak podaje firma, by przyczynić się do rozwiązania problemów związanych z pandemią Covid-19, Zalando wzmocniło swoje wsparcie dla partnerów w niepewnych czasach. Firma na przykład zniesie wszelkie prowizje dla partnerów korzystających z programu Connected Retail do końca pierwszego kwartału 2021 r. i zaoferuje partnerom wcześniejsze wypłaty w celu wsparcia ich płynności.

Zobacz: Zamykają galerie handlowe. WIELKA WYPRZEDAŻ w sklepach stacjonarnych

Cały czas walczymy z pandemią koronawirusa. Wszystko wskazuje na to, że i kolejne miesiące przyniosą spore zyski firmom działającym w internecie. Natomiast te funkcjonujące tylko stacjonarnie będą musiały zmierzyć się z dużymi wyzwaniami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze