Auchan

i

Autor: Shutterstock Auchan

SUPER promocje w Auchan. Kiełbasa za złotówkę, cukierki za grosz! [GALERIA]

2021-03-13 4:53

W sobotę robimy najczęściej robimy duże zakupy, zwłaszcza wtedy, gdy niedziela nie jest handlowa. Dużo cenowych okazji znajdziemy w Auchan. Dobre promocje na wędliny i mięso, tanie słodycze, przekąski i napoje. Duże rabaty dostaniemy, jak kupimy 4 sztuki danego produktu. A tylko w sobotę na kartę Skarbonka zyskamy 5 proc. robiąc spożywcze zakupy.

Auchan to bezapelacyjny zwycięzca rankingu na najtańszy sklep. Ceny są przystępne, a do tego często zawsze możemy skorzystać z promocji. Kiełbasę z piersi kurczaka Morliny kupimy za połowę regularnej ceny – 12,99 zł/kg, parówki z szynki Tarczyński za 3,99 zł. Tańsza jest też kiełbasa krakowska sucha, opakowanie 300 g kosztuje 10,99 zł i ser żółty morski – 16,49 zł/kg.

WIELKA promocja w Rossmann. Pranie za 50 groszy! Ale trzeba się pośpieszyć [ZDJĘCIA]

W sklepach Auchan możemy też kupić w dobrej cenie mięsa. Tuszkę kurczaka z grzędy, żywionego karmą roślinną bez GMO, z chowu bez antybiotyków, z dostępem do wybiegu i światła dziennego mamy w cenie 11,48 zł/kg. Są też w promocji uda lub podudzia z kurczaka w cenie 5,48 zł/kg i golonka z indyka – 8,99 z/kg. Możemy też na niedzielny obiad przyrządzić pstrąga, świeży patroszony kosztuje 22,99 zł/kg. Jeśli wolimy ryby wędzone też znajdziemy coś dla siebie- makrela w promocji jest w cenie 15,99 zł/kg. A tylko za jeden grosz kupimy trzecie opakowanie cukierków Mieszko. Mamy też w promocji kultowe paluszki Lajkonik- 1,99 zł za opakowanie. Dużo możemy zyskać kupując 4 opakowania danego produktu. I tak za przyprawy zapłacimy 0,99 zł, za kabanosy1,5 zł, a za sery kozie - 4 zł czy ser w plastrach Serenada za 3,20/135 g.Ważne - Tylko w sobotę możemy zyskać 5 proc. na kartę Skarbonka na wszystkie artykuły spożywcze.

Zobacz w galerii ofertę Auchan

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Makaron! Co warto o nim widzieć? Jak dobrać makaron do potrawy? Jak obliczyć porcję makaronu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze