REWELACYJNE promocje w drogeriach Rossmann! Kosmetyczne hity do makijażu już od 5 zł [GALERIA]

i

Autor: Shutterstock REWELACYJNE promocje w drogeriach Rossmann! Kosmetyczne hity do makijażu już od 5 zł [GALERIA]

WIELKA promocja w Rossmann. Pranie za 50 groszy! Ale trzeba się pośpieszyć [ZDJĘCIA]

2021-03-12 13:15

W sklepach sieci Rossmann zawsze możemy liczyć na świetne promocje. Taniej kupimy nie tylko kosmetyki, ale też środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy duże rabaty na proszki, kapsułki do prania i płyny do płukania tkanin. Warto się pośpieszyć, ta promocja kończy się już 15 marca.

Powoli kończy się promocja w sklepach Rossmann. Tylko do 15 marca mamy okazję z niej skorzystać i zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie. Jednymi z produktów niezbędnych w każdym domu są środki do prania. Możemy je w Rossmann kupić z dużymi rabatami. Kapsułki do prania kolorowych tkanin Ariel kupimy za 23,99 zł. Opakowanie zawiera 26 sztuk. Proszek do prania tkanin kolorowych Ariel Color , opakowanie 3,375 kg co pozwala zrobić 45 prań kosztuje też prawie połowę mniej – tylko 26,99 zł. Jedno pranie - 60 groszy. Jeszcze taniej zrobimy pranie w proszku Persil. Opakowanie 3,51 kg wystarczające na zrobienie 54 prań kosztuje 26,99 zł. Tu jedno pranie to 60 groszy.

Mega promocje w LIDL. HIT Ptasie mleczko za darmo, śledzie 1 zł, jabłka za 2 zł [ZDJĘCIA]

W promocji są też płyny do płukania tkanin. Duży (1800 ml) Lenor, Spring Awakening mamy w cenie 10,99 zł. Do usuwania plam przyda się Vanish Gold, skoncentrowany odplamiacz w żelu ( 200 ml) w promocyjnej cenie 12,99 zł. Rodzice maluchów mogą dużo taniej kupić hypoalergiczny koncentrat do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych Bobini Baby (2 l) w cenie 14,99 zł.

Sonda
Co najczęściej kupujesz w Rossmanie?
dr Paweł Grzesiowski: Nie ma podstaw by nie szczepić AstraZenecą [Super Raport]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze