Masło

i

Autor: Getty Images

Świetna promocja w Biedronce. Masło tanie jak nigdy! Pieluszki dla dzieci za grosze!

2021-02-09 9:33

Ceny masła potrafią doprowadzić do bólu głowy. Ten podstawowy produkt, obecny w niemal każdej lodówce, czasami kosztuje fortunę. Jeżeli nie chcecie przepłacać, sprawdźcie nową promocję w Biedronce. W ramach akcji "Ale tydzień, codzienne superceny" kostka masła kosztuje zaledwie 3 zł. To nie wszystko!

Ale tydzień w Biedronce to nowa promocja, która, jak przekonuje hasło reklamowe, zapewni "codziennie superceny". Rabaty będą dostępne do soboty 13 lutego. Jednym z produktów objętych superceną jest masło polskie bez dodatków od Mlekovity. Kupując dwie kostki i posiadając kartę Moja Biedronka zapłacimy tylko 3,25 zł za opakowanie. Oznacza to, za drugi produkt otrzymamy 90 proc. taniej. Standardowa cena masła to 5,99 zł za opakowanie. Oferta może się skończyć wcześniej, jeśli wyczerpią się zapasy.

ZOBACZ: OFICJALNIE waloryzacja emerytur WYŻSZA niż obiecano! Emerycie, tyle podwyżki dostaniesz [TABELA]

Ponad 1500 zł zwrotu podatku DLA WSZYSTKICH! Ogromna ulga podatkowa na internet

To nie wszystko. W ramach promocji Biedronka oferuje także m.in. parówki Berlinki. Drugie opakowanie każdego produktu otrzymamy za złotówkę. W ofercie są m.in. Berlinki classic, jalapeno, z serem i machos. Kupić taniej możemy także pieluszki Dada pants, za 0,57 zł za sztukę (paczka 35 sztuk, oferta z kartą Moja Biedronka). Kawa Jacobs w ofercie dla wszystkich klientów kosztuje 16,49 zł. Kupując drugą oszczędzamy 62 proc.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze