Kaufland

i

Autor: Shutterstock

Szalona promocja w Kauflandzie. Tylko w sobotę piwa za darmo

2021-09-11 4:02

Sklepy sieci Kaufland przyzwyczaiły swoich klientów do dobrych promocji. Często mamy okazję wybrane artykuły dostać za darmo. Tylko w sobotę 11 września z oferty sieci bardzo ucieszą się miłośnicy piwa. W tym dniu mogą dostać gratis aż 4 butelki złocistego napoju

Wielka gratka dla piwoszy. Wraca kultowa promocja, uwielbiana przez klientów czyli piwo w prezencie. Tym razem, tylko w sobotę 11 września Kaufland rozdaje piwa Namysłów Pils w butelce 0,5 l. Aby dostać złocisty trunek za darmo trzeba kupić 6 sztuk a 4 kolejne dostaniemy gratis. Rabat udzielany jest przy kasie, zgłaszamy z się z dziesięcioma piwami, ale płacimy tylko za sześć.

Giga promocje w Biedronce. Parówki i soki za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

Z promocji możemy skorzystać wiele razy. Trzeba tylko rozliczać zakup kolejnych 10 piw, z których 4 dostaniemy za darmo, na oddzielnym paragonie. To nie jedyna okazja czekająca na dla fanów piwa w Kauflandzie. Trzeba tylko dużo kupić, bowiem przy zakupie 24 puszek 0,5 l piwa Stephansbrau, za jedna puszkę zapłacimy jedynie 1,59 zł. Do wyboru mamy różne rodzaje złocistego napoju.

piwo Namysłów 6 + 4 gratis

i

Autor: materiały prasowe piwo Namysłów 6 + 4 gratis
tańczące z promocjami 10.09
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze