Szalone promocje w Biedronce: Jabłka za 2 zł. Znicze za pół ceny

2020-10-26 14:04 Ewa Jabłońska
Biedronka
Autor: mat. pras. BIEDRONKA

W tym tygodniu Biedronka oferuje między innymi dobrą cenę jabłek, cebuli, ćwiartek kurczaka, szynki wieprzowej bez kości. Poza tym tanio można kupić znicze.

4-kilogramowe opakowanie cebuli kosztuje 3,99 zł, a więc mniej niż 1 zł za kilogram. To 0 60 proc. taniej w stosunku do poprzedniej ceny. Jabłka polskie kosztują do końca miesiąca 1,99 zł za kilogram. Biedronka oferuje także supercenę ćwiartek kurczaka pakowanych próżniowo: 2,39 zł za kilogram (oferta ważna do 28 10). Za szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo, firmy Kraina Mięs zapłacimy o połowę mniej, a więc 8,99 zł za kilogram (oferta ważna do 28 10).

ZOBACZ KONIECZNIE: Koronawirus w Polsce. Co to jest lockdown. Czym to grozi?

O wiele tańsze znicze

Wszystkie cukierki na wagę kosztują do końca miesiąca o 25 proc. taniej. Kawa Jacobs Cronat Gold może kosztować nawet 8,48 za 100 g, pod warunkiem zakupu dwóch słoików, za okazaniem karty Moja Biedronka. Kupując drugie opakowanie lodów Big Milk zapłacimy za nie o połowę mniej. W tygodniu poprzedzającym Święto Zmarłych cena zniczy spadła nawet o połowę. Przy zakupie zniczy za minimum 60 zł z kartą Moja Biedronka, otrzymasz voucher na 30 zł na artykuły przemysłowe i tekstylia. Oferta obowiązuje do 28 10 lub do wyczerpania zapasów.

Z kartą tańsze pieluchomajtki

Pieluchomajtki Dada Pants Extra Care Jumbo Bag kosztują 36,99 zł za opakowanie, przy czym limit dzienny zakupów to 4 opakowania na kartę Moja Biedronka. Kupując jaja z chowu na wolnym wybiegu firmy Moja Kurka, warto kupić 2 opakowania, ponieważ za drugie zapłacimy o 46 proc. taniej: 50 gr. za jajko. Ser Camembert Resident kosztuje w tym tygodniu o złotówkę taniej: 4,99 zł. Supercenę ma świeży filet z łososia atlantyckiego. Porcja rodzinna firmy Marinero kosztuje 3,99 zł za 100 g. Supercenę ma także m. in. rogal Świętomarciński. Kosztuje 4,99 zł za sztukę.

Najnowsze