Pani z laptopem

i

Autor: Shutterstock

Szansa dla kobiet na własny e-biznes

2021-01-18 14:02

Fundacja Kobiety e-biznesu to społeczność ambitnych kobiet, które pragną dzielić się pasją, wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi w prowadzeniu biznesu w sieci. W tym celu powstał autorski ogólnopolski program edukacyjno-rozwojowy dla kobiet - Program TOP Women w e-biznesie. Jego celem jest wsparcie rozwoju kobiet z zakresu sprzedaży w Internecie, budowania aktywności w social mediach oraz marki własnej i biznesowej.

Jednocześnie jest to szansa na przekwalifikowanie się. Coraz więcej kobiet, również bardzo młodych zastanawia się nad założeniem własnej działalności gospodarczej i prowadzeniem handlu internetowego. Dobra wiadomość jest taka, że każda z kobiet może zrealizować swoje marzenia, nawet nie ruszając się z domu. 

TOP Women w e-biznesie to bezpłatny ogólnopolski program edukacyjno–rozwojowy dla kobiet. Jego celem jest wsparcie kobiet w rozwoju i przekwalifikowaniu zawodowym. Program powstał z inicjatywy Fundacji Kobiety e-biznesu i jest dedykowany pełnoletnim kobietom z całego kraju.

Więcej na http://www.kobietyebiznesu.pl/.

Najnowsze