Ratownik medyczny

i

Autor: Pixabay Zakres obowiązków: prowadzenie zabezpieczenia medycznego. Godz. pracy 7-14:35. ul. Saperska 1, Olsztyn. Zarobki od 3 500 PLN. Wynagrodzenie 3500,00 + dodatek stażowy.

Nie uwierzysz! Tyle naprawdę zarabia ratownik medyczny

2020-11-16 11:01

Tymczasowy szpital w Białymstoku oferuje pracę! Poszukiwani są ratownicy medyczni. Oferta ważna jest do końca miesiąca. To, co zaskakuje to proponowane wynagrodzenie. Szczególnie, że praca odbywa się w wyjątkowo trudnych warunkach.

"Nawet netto to poniżej krytyki", "Ratownicy od zawsze zarabiają śmieszne pieniądze, to nic nowego" - w sieci zawrzało. Internauci nie mogą uwierzyć, jak nisko wyceniono pracę na stanowisku proponowanym w ogłoszeniu. W końcu to ratownicy są na pierwszej linii frontu walki z pandemią i jako pierwsi mają kontakt z zakażonymi koronawirusem. Ryzykują zdrowie i życie - tym bardziej wynagrodzenie w ofercie pracy szpitala w Białymstoku szokuje.

Premier ujawnił, kiedy będzie szczepionka na koronawirusa

Wynagrodzenie to zaledwie 2255 zł brutto! W ofercie dowiadujemy się również, że nie ma zapewnienia wyżywienia, czy zakwaterowania. Warto zaznaczyć, że tylko w niedziele odnotowano 21854 przypadki zakażenia koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o śmierci 303 osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Rząd wprowadzi totalny lockdown? Słowa premiera nie pozostawiają żadnych złudzeń

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany