Jolanta Pieńkowska

i

Autor: akpa Jolanta Pieńkowska

Tak mieszka Jolanta Pieńkowska, dziennikarka TVN, żona Leszka Czarneckiego. Pałac marzeń [ZDJĘCIA]

2021-02-19 6:05

Leszek Czarnecki, polski miliarder i Jolanta Pieńkowska, jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Poznali się, gdy oboje mieli za sobą poważne związki, a teraz są małżeństwem. Historia niczym w komedii romantycznej czy bajce Disneya. Tam też często bogaty książę (Leszek Czarnecki) poznaje... no właśnie, Jolanta Pieńkowska, jako rozchwytywana dziennikarka też na finanse nie mogła narzekać. Sprawdziliśmy, jak żyje dzisiaj Jolanta Pieńkowska-Czarnecka oraz jak wygląda majątek Leszka Czarneckiego.

Kim jest Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego?

Jolanta Pieńkowska-Czarnecka to znana dziennikarka TVN24, która w przeszłości współpracowała z TVP, TVN (gdzie m.in. prowadziła "Dzień Dobry TVN"), TVN24 BIS czy też Programem Trzecim Polskiego Radia, a dodatkowo przez lata redaktor naczelna miesięcznika Twój Styl. Wielokrotnie zdobywała bądź była nominowana do nagród Telekamer. Pieńkowska-Czarnecka wystąpiła także w filmie "Pogoda na jutro" oraz serialu "Na Wspólnej". Piękna, inteligentna i niezwykle uzdolniona. Nic dziwnego, że wpadła w oko biznesmenowi Leszkowi Czarneckiemu. On sam też mógł oczarować - wykształcony, wysportowany (jest rekordzistą Polski i świata w nurkowaniu), niezwykle pracowity... a do tego bogaty. Czarnecki, gdy zaczął spotykać z wówczas jeszcze Jolantą Pieńkowską, mógł pochwalić się majątkiem przekraczającym znacząco 6 mld złotych.

Młodziutka ukochana Wojciechowskiego żyje jak w bajce. Tak mieszka Patrycja Tuchlińska [ZDJĘCIA]

Para wzięła ślub w 2008 roku. Jak informował wtedy portal Interia Kobieta, Leszek Czarnecki i Jolanta Pieńkowska-Czarnecka wesele zorganizowali kilka dni później, ale na przyjęciu miliardera nie mogło być biednie. Stoły zastawione były daniami kuchni francuskiej. Królowały ryby i owoce morze, a goście bawili się do białego rana. Po ślubie Leszek Czarnecki sprawił swojej nowej żonie nie lada prezent - zaczął budować dla nich prawdziwy pałac. Rezydencja wzorowana na łazienkowskim pałacu Na Wodzie mieści się na warszawskim Mokotowie. Skąd wziął się majątek Leszka Czarneckiego i jak teraz mieszka Jolanta Pieńkowska?

ZOBACZ I PRZECZYTAJ W NASZEJ GALERII PONIŻEJ

PiS odda za malucha i dużego fiata w PRL! Gigantyczne odszkodowanie!
Najnowsze