Julia Wieniawa kusi Egipt

i

Autor: instagram Julia Wieniawa kusi Egipt

Tak mieszka Julia Wieniawa. Ten apartament kosztował ją miliony [ZDJĘCIA]

2021-03-27 12:37

Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym apartamentem, który kupiła na warszawskim Żoliborzu. Dwupoziomowe mieszkanie kosztowało gwiazdę telewizji 2 miliony zł. Jednak to nie koniec potężnych inwestycji w lokal. Podczas urządzania apartamentu Julka nie skąpiła także na dodatki. Zainstalowała m.in. złoty okap za kilka tysięcy zł.

Rozchwytywana w ostatnim czasie aktorka i gwiazda mediów społecznościowych, Julia Wieniawa, przez kilka miesięcy ze szczegółami informowała nas, za pomocą swojego Instagrama, o postępach w powstawaniu jej wymarzonego apartamentu. Najpierw pokazała wszystkim swoim fanom wizualizację świeżo zakupionego dwupoziomowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, aby następnie zalewać wręcz swój profil zdjęciami i nagraniami z powstającego już projektu.

Czytaj też: Twardy lockdown już obowiązuje! Policja wlepia mandaty! Kontrole w kościołach?

Warto zaznaczyć, że gwiazda kina i telewizji nie szczędziła na materiałach i dodatkach podczas wykańczania, a trzeba pamiętać, że samo lokum również do najtańszych nie należało (według medialnych doniesień sam koszt zakupu mieszkania od dewelopera wyniósł 2 mln zł). Ile tak naprawdę na swoje mieszkanie wydała Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa kupiła nowe mieszkanie, apartament kosztował 2 mln zł

Gwiazda już od jakiegoś czasu inwestuje w nieruchomości, apartament na Żoliborzu jest trzecim mieszkaniem, którego Wieniawa jest właścicielką. Jednak nigdy wcześniej nie podejmowała się aż tak dużego projektu. Julia z ochotą informowała fanów o tym jak ma wyglądać jej nowe miejsce zamieszkania. Ma tam panować głównie styl "balijski". Stąd pomysł między innymi na zagospodarowanie pokaźnego tarasu, egzotycznymi roślinami. W tym przedsięwzięciu pomagał jej Marcin Tyszka

Sonda
Czy podoba Ci się wykończenie nowego mieszkania Julii Wieniawy?

Zobacz również: Godzina policyjna na Wielkanoc?! Szczyt trzeciej fali koronawirusa na święta

Julia Wieniawa postanowiła, że jej apartament będzie wykończony na najwyższym poziomie, dlatego mieszkanie zdobią bardzo drogie dodatki. W kuchni aktorka zamontowała złoty okap za bagatela 4 tysiące zł. W sypialni natomiast zdecydowała się na wielkie, welurowe łoże, które kosztuje 3899 złotych. W salonie natomiast postawiła na prostsze meble. Zgrabną sofę, stolik kawowy, a także sprzęt grający.

Natomiast łazienkę urządziła jej jedna z polskich firm, której Julką nie zapomniała oznaczyć w poście. Obita marmurem wanna i różowo-złote wykończenia są zdecydowanie kwestią gustu. Najważniejsze, że celebrytka wydaje się zadowolona z ostatecznego efektu. Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się także olbrzymia garderoba oraz osobista siłownia. Zdjęcia wnętrz apartamentu Julii Wieniawy znajdziecie w galerii poniżej.  

Najnowsze