Tylko dzisiaj!

Promocja tylko w sobotę! Biedronka rozdaje za darmo dziesiątki produktów

2024-04-20 5:57

W kwietniu nowe promocje w Biedronce są aż trzy razy w tygodniu. Na weekend sieć przygotowała kolejną super ofertę. Nie brakuje w niej gratisów. Tylko w sobotę 20 kwietnia Biedronka za darmo rozdaje prawdziwe hity. Sprawdź, jak możesz je zdobyć?

Biedronka - promocje na sobotę [20.04.2024]

Na posiadaczy aplikacji lub karty Moja Biedronka czekają akcje typu „Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz”. W takiej promocji możemy kupić m.in. cukier w cenie 2,99 zł – przy zakupie 3 opakowań z kartą Moja Biedronka. Z aplikacją Biedronka szynkę wieprzowa ma cenę jedynie 10,99 zł/kg. W promocji, przy zakupie 2 opakowań jest mięso mielone z łopatki wieprzowej – 5,99 zł/500 g i mięso mielone z indyka na kotlety – 7,49 zł. Biedronka zaprasza również na lodowe przyjemności, oferując lody Familijne Marletto w cenie 8,99 zł/900 ml i lody familijne Carte D’ or, drugi produkt 70 proc. taniej. Podobnie - ciastka, czekolady i lody Milka, drugi produkt jest tańszy aż 70 proc.

Promocje w Biedronce – co dostaniemy za darmo

Okazji do zdobycia darmowych produktów nie brakuje. W promocji 3 +3 gratis jest masło ekstra polskie Mlekovita. Limit dzienny 6 opak. (maks. 3 gratis) na kartę Moja Biedronka. Taka sama promocja 3+3 gratis obejmuje mleko UHT Łaciate,3,2 proc. na (kartę Moja Biedronka możemy dostać za darmo 6 opakowań) oraz sok 100 proc. jabłko marki Hortex. Z kolei z promocji 1+1 gratis możemy skorzystać kupując kawę rozpuszczalną Nescafe Classic, 200 g, olej słonecznikowy Wyborny, rzodkiewki i zielone szparagi. Wielka gratka czeka też na fanów piwa. Z kartą Moja Biedronka mogą dostać za darmo aż 12 puszek piwa Lech Premium.

Stałe ceny w Biedronce

Od kwietnia br. powróciła stawka VAT 5 proc. na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Ale klienci Biedronki płacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć zdecydowała o utrzymaniu w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Wyjątkiem jest tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego.

QUIZ PRL. Zakupy i handel w Polsce Ludowej

Pytanie 1 z 15
Aby w 1976 roku kupić cukier należało posiadać:
QUIZ PRL. Zakupy i handel w PRL

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze