Rossmann

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/East News Rossmann

Tanie pranie niesłychanie. Promocja Rossmann. Wypierzesz za grosze

2022-03-12 5:33

W sklepach sieci Rossmann zawsze znajdziemy doskonałe promocje. Taniej kupimy nie tylko kosmetyki, ale też środki czystości i artykuły chemii gospodarczej. Tym razem mamy ogromne rabaty na proszki, kapsułki do prania i płyny do płukania tkanin. Warto się pośpieszyć, ta promocja kończy się już 15 marca.

Powoli kończy się najnowsza promocja w sklepach Rossmann. Tylko do 15 marca mamy okazję z niej skorzystać i zaoszczędzić sporo kasy w domowym budżecie. Jednymi z produktów niezbędnych w każdym domu są środki do prania. Teraz w promocji możemy je kupić nawet o połowę taniej. Kapsułki do prania Persil, Power Caps kupimy za 49,99 zł. Opakowanie rodzinne zawiera aż 70 sztuk. Jedno pranie kosztuje więc 70 gr. Nieco więcej – 93 grosze, kosztuje pranie z użycie kapsułki Persil, Disc Color. Opakowanie zawierające 28 szt. w promocji kosztuje 29,99 zł.

Kup trzewiki desantowca i lotnicze kalesony od Błaszczaka

Rabaty w Rossmannie obejmują również płyny do prania i płukania tkanin. Najtańszy płyn do płukania marki Domol kosztuje 5,49 zł za opakowanie 1 l, a Silan, Fresh Sky – 12,99 zł za duże opakowanie o pojemności aż 2,775 litra.

Rossmann gazetka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Rossmann gazetka

Wyjątkowo kusząca jest promocja na płyn do prania Woolite. Opakowanie wystarczające na zrobienie 30 prań kosztuje 6,99 zł – jedno pranie to zaledwie 23 grosze. Duże opakowanie (2,5 litra) Persilu w postaci żelu do prania kupimy w promocji za 23,99 zł. Tu jedno pranie kosztuje niecałe 50 groszy. W promocji Rossmanna możemy kupić też płyn do prania tkanin czarnych marki Perwool. Opakowanie o pojemności 2,7 litra kosztuje 16,99 zł. Taka ilość płynu pozwala zrobić 45 prań - koszt jednego to 38 groszy.

Rossmann gazetka

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Rossmann gazetka
Sędzia Włodzimierz Wróbel: W Polsce odbywa się prawny sabotaż [Super Raport]
Sonda
Śledzisz promocje w Rossmannie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze