Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Te kosmetyki w Lidlu to prawdziwy HIT! Możesz je dostać za 2,99 zł, ale musisz się pospieszyć

2021-04-09 14:48

Owoce – ich miąższ, skórkę czy pestki – możemy wykorzystać nie tylko w kuchni, przygotowując zdrowe posiłki. Mogą one również posłużyć jako cenny składnik kosmetyków. Dlatego Lidl Polska oferuje myjące smoothies marki Cien pod prysznic i do kąpieli w trzech wariantach – malina, kiwi, morela. Owocowe żele myjące zawierają naturalne, roślinne ekstrakty oraz mające delikatne działanie peelingujące pestki owoców i naturalny ryż. Co ważne, w trosce o naszą planetę myjące smoothies nie zwierają mikroplastiku. Teraz w specjalnej promocji można je dostać aż 40 proc. taniej – w cenie 2,99 zł za opakowanie.

W ofercie Lidl Polska dostępne są myjące smoothies marki Cien, w trzech wariantach: malina, kiwi oraz morela. Ich soczyście owocowy zapach z pewnością umili nam niejedną kąpiel! W każdej wersji znajdziemy pestki owoców, naturalny ryż oraz ekstrakty pochodzenia naturalnego, dzięki którym delikatnie wypeelingujemy całe ciało, złuszczając martwy naskórek i oczyszczając naszą skórę. Myjące smoothies zostały stworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego – w trosce o czystość mórz i oceanów ich formulacja jest bez mikrocząsteczek tworzyw sztucznych, czyli tzw. mikroplastiku.

ZOBACZ: Mega promocja w Lidlu. Piwo ZA DARMO! Zobacz, kiedy i jak je dostać

Jak skorzystać z promocji?

Hitowe kosmetyki w Lidlu. Aby dostać myjące smoothies w promocyjnej cenie, musisz się pospieszyć. Kosmetyki do ciała dostępne w atrakcyjnych cenach są od czwartku, 8 kwietnia, do soboty, 10 kwietnia. Z promocji mogą skorzystać posiadacze aplikacji Lidl Plus. Dzięki dostępnym kuponom w aplikacji myjące smoothie są aż o 40% tańsze – żele będą kosztować tylko 2,99 zł/ 300 ml/ 1 but. (zamiast 4,99 zł).

Poniżej przedstawiamy zdjęcia owocowych produktów Lidla.

lidl kiwi

i

Autor: materiały prasowe
lidl

i

Autor: materiały prasowe
lidl cień

i

Autor: materiały prasowe
Najnowsze