Zakupy

i

Autor: Canva

Handel

Ten sklep zwróci różnicę, jeśli w Biedronce będzie taniej. Jak skorzystać?

2023-06-19 17:18

W sklepie internetowym Frisco trwa ciekawa promocja. W przypadku, gdy klient, który w tym samym dniu nabędzie w jednym ze stacjonarnych sklepów dyskontowych ten sam produkt, ale w niższej cenie, otrzyma od Frisco zwrot różnicy w cenie –pisze portal dlahandlu.pl.

"„Friscontowe ceny"

Pod koniec kwietnia sieć Frisco zorganizowała akcję promocyjną pod hasłem "„Friscontowe ceny". Sklep internetowy obiecuje, że jeśli klient znajdzie tańszy produkt objęty promocja sieci w dyskoncie, Frisco zwróci różnicę. Promocja trwa do odwołania. W ramach akcji szereg produktów z oferty Frisco (swobodnie wybranych przez Frisco w danym czasie) dostępnych jest w obniżonych cenach regularnych. Produkty te będą wyodrębnione na stronie w specjalnej sekcji pod adresem (https://www.frisco.pl/stn,akcja-friscont/n,friscont)

Frisco zastrzegło sobie możliwość limitowania sprzedaży dla klienta. Oznacza to, że sieć może wprowadzić ograniczenia dotyczące liczby produktów objętych akcją, jakie nabyć może jeden klient.

Kupisz taniej w dyskoncie – Frisco zwraca różnicę

Zwrot różnicy za zakupy nastąpi, jeśli klient znajdzie tańszy produkt w sklepie stacjonarnym: Biedronka, Lidl, Netto, Aldi. „Ten sam produkt” oznacza produkt tego samego producenta, takiego samego rodzaju w tym samym rozmiarze, kolorze, pojemności/wadze, opakowaniu oraz o takich samych właściwościach jak produkt objęty akcją. Z akcji wyłączone są produkty świeże, tj., świeże warzywa, owoce, mięso, wędliny, ryby, owoce morza i pieczywo. Klient musi przesłać dowód zakupu potwierdzający nabycie produktu. Zwrot następuje w ten sposób, że klient otrzyma przypisany do swojego konta na frisco.pl voucher rabatowy na kolejne zakupy o wartości różnicy w cenie produktu. Zwrot dokonywany jest w odniesieniu do tylu produktów, ile klient rzeczywiście nabył we Frisco.

Sonda
Wolisz robić zakupy stacjonarne czy online?
Tańczące Z Promocjami 15.06.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze