Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Test na Covid w Biedronce znów w sprzedaży! Testy na przeciwciała ponownie w sklepach

2021-03-18 14:08

Test na Covid znów do kupienia w Biedronce. Po tym jak klienci szturmem wykupili wszystkie testy na koronawirusa, Biedronka wprowadza do sprzedaży dodatkową partię testów stwierdzających przeciwciała przeciwko Covid-19. Certyfikowane szwajcarskie testy Primacovid ponownie dostępne będą we wszystkich sklepach sieci od piątku 19 marca br. w cenie 49,99 zł.

Test na Covid w Biedronce

Oferta testów Primacovid szwajcarskiej firmy PRIMA Lab spotkała się z dużym zainteresowaniem kupujących. Biedronka podjęła więc decyzję o ponownej sprzedaży tych testów, które, przypomnijmy, służą do wykrywania u badanej osoby przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS-CoV-2. - To spełniający wysokie standardy produkt, którego producentem jest certyfikowane szwajcarskie laboratorium. Zapewne także to sprawiło, że zdecydowana większość sklepów naszej sieci błyskawicznie sprzedała cały wolumen Primacovid. Widząc zainteresowanie kupujących i biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną, doszliśmy do wniosku, że kolejna transza testów powinna jeszcze w tym tygodniu znaleźć się w placówkach naszej sieci - wyjaśnia Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

REWELACYJNE promocje w Biedronce. Wielki koszyk zakupów za połowę ceny, a sery, zupy, słodycze i produkty vege za DARMO! 

Sonda
Czy udało Ci się kupić test na przeciwciała w Biedronce

Primacovid to test pozwalający stwierdzić obecność przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2. Do jego przeprowadzenia używa się niewielkiej próbki krwi. Wyników można się spodziewać po ok. 10 minutach. Raporty ewaluacyjne Primacovid wskazują na czułość 98,92 procent dla przeciwciał IgG i 92,98 procent dla przeciwciał IgM w porównaniu do metody referencyjnej (ELISA). Swoistość łączna IgG i IgM testu wynosi 98,3 procent.

Biedronka przypomina, że test nie wykrywa i nie sprawdza działania żadnej ze szczepionek przeciw Covid-19. - Podkreślić należy, że producent Pimacovid zaleca, aby w przypadku pozytywnego wyniku na obecność przeciwciał IgG i/lub IgM niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik. W przypadku negatywnego wyniku, jeśli występują objawy, które można przypisać Covid-19, również należy skontaktować się z lekarzem - czytamy w komunikacie firmy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze