Tłusty Czwartek 2020 w Biedronce. Wielka promocja na pączki

2020-02-19 13:00 KaJa
Pączki
Autor: photorxp / CC0 / pixabay.com

Już jutro ulubione święto wszystkich łasuchów. W Tłusty Czwartek nadmiar słodkości uchodzi na sucho, a na pytanie „Ile zjadłeś pączków” nie wypada powiedzieć, że żadnego. Z tej okazji również sklepy prześcigają się w ofertach pysznych wypieków. Pączkowe szaleństwo dotarło również do Biedronki, gdzie na sklepowych półkach znajdziemy szeroki wybór tych słodkich wypieków.

Tłusty Czwartek to dzień kiedy nawet najwięksi zwolennicy zdrowego trybu życia i wszelkich diet powinni zrobić wyjątek. W sklepach znajdziemy szeroki wybór wszelakich pączków, faworków czy mnie tradycyjnych donutów.

Zobacz również ofertę Lidla na Tłusty Czwartek

W Biedronce na wszystkich pączkożerców czekają między innymi: pączki z nadzieniem orzechowym pakowane po 3 sztuki w cenie 6,99 zł za opakowanie, pączki long w cenie 1,39 zł, pączki z nadzieniem wiśniowym i belgijską czekoladą w cenie 1,99 zł. Dla tych, którzy mimo wszystko będą tego dnia liczyć kalorie Biedronka przygotowała mini pączusie (2,19 zł/100g), które idealnie sprawdzą się jako mała słodkość do kawy czy herbaty.

Sprawdź również: W Europie wymierają pszczoły. Czeka nas zagłada?

Miłośnicy tradycyjnych wypieków powinni się skusić natomiast na pączek Słodka Kraina w cenie 0,55 zł czy na pączek z nadzieniem śliwkowym za 1,99 zł. Dla tych, którzy chcą spróbować bardziej niekonwencjonalnych smaków Biedronka przygotowała donuty, czyli amerykańskie pączki z dziurką. W zależności od smaku i polewy będą one dostępne w cenach od 0,99 zł do 2,19 zł. To jednak nie wszystko, kupując 12 sztuk zapłacimy jedynie jak za 8. Smaki i rodzaje można dowolnie mieszać.

Zobacz też: Tłusty czwartek kiedyś nazywał się inaczej! Zwyczaje w tłusty czwartek w Polsce i na świecie

Najnowsze