Tłusty Czwartek w Lidlu. Wielkie promocje na pączki

2020-02-19 19:49 KaJa
Tłusty Czwartek 2020 w Lidlu
Autor: Materiały prasowe Tłusty Czwartek 2020 w Lidlu

Ulubione święto wszystkich miłośników słodkich wypieków już niebawem. Tłusty Czwartek do dzień kiedy nawet najbardziej zagorzali zwolennicy dietetycznego jedzenia powinni skusić się na jednego pączka. W sklepach pojawiają się już pierwsze promocje na te pyszne słodkości. Również cukiernia Lidla proponuje cały szereg rozmaitych pączków, zarówno tych tradycyjnych jak i tych bardziej wyszukanych.

Tradycyjny pączek to ten z lukrem i nadzieniem różanym bądź truskawkowym. W Tłusty Czwartek nie ma cukierni i sklepu, który nie miałby ich w swojej sprzedaży. Coraz częściej w ten najmniej dietetyczny dzień w roku kupić można również donuty czy słodkości z nietypowymi nadzieniem jak na przykład karmelowe czy piankowe. 20 lutego klasyczny pączek będzie można kupić za 29 groszy, promocja będzie obowiązywać jedynie przy zakupie 24 sztuk.

Czytaj także: W Europie wymierają pszczoły. Czeka nas zagłada?

Cukiernia Lidla w tym roku proponuje szeroki wybór słodkości. W ofercie znajdzie się aż 22 różnych produktów, dzięki czemu każdy z pewnością trafi na swoją ulubioną opcję. W sklepach sieci dostępny będzie między innymi tradycyjny, ręcznie robiony pączek premium z nadzieniem wiśniowym (2,99 zł/ 100 g/ 1 szt.). Klienci w ofercie znajdą także pączek z nadzieniem o smaku słonego karmelu (1,79 zł/ 75 g/ 1 szt.), pączek kakaowy (1,49 zł/ 65 g/ 1 szt.), pączek z nadzieniem o smaku mlecznym, orzechowym lub z ajerkoniakiem (1,79 zł/ 75 g/ 80 g/ 1 szt.) czy też klasyczny pączek z nadzieniem wieloowocowym w promocyjnej cenie.

Sprawdź również: Tak nas OSZUKUJĄ! Lepiej tego nie jedz

Tłusty Czwartek 2020 w Lidlu
Autor: Materiały prasowe Tłusty Czwartek 2020 w Lidlu

To jednak nie wszystko, w Tłusty Czwartek nie trzeba ograniczać się jedynie do klasyków. Lild proponuje także szeroki wybór donutów – m.in. donut marshmallow, brownie, donut z nadzieniem waniliowym, karmelowym, jagodowym czy też Milka Donut (1,79 zł/ 45/ 70 g/ 1 szt.). Dodatkowo, użytkownicy aplikacji Lidl Plus mogą skorzystać z jednorazowego kuponu umożliwiającego zakup czterech sztuk w cenie trzech. Oferta będzie dostępna od poniedziałku, 17 lutego, do czwartku, 20 lutego, we wszystkich sklepach Lidl Polska.

Zobacz także przepisy na domowe pączki własnej roboty.

Najnowsze