To nie koniec promocji. Trwa Cyber Monday

2019-12-02 8:05 KaJa
Cyber Monday 2018 - Polska. Jakie sklepy online obchodzą Cyber Monday?
Autor: John MACDOUGALL / AFP / EAST NEWS

W miniony piątek obchodziliśmy wielkie święto zakupów. Black Friday w Polsce zdobywa coraz więcej zwolenników. Koniec „promocyjnego weekendu” nie oznacza jednak braku szansy na tańsze zakupy, z roku na rok w naszym kraju coraz popularniejszy staje się Cyber Monday. To dzień, kiedy obniżone ceny królują w sklepach online. Zobacz, na jakie promocje mogą liczyć miłośnicy kupowania zza ekranu.

Cyber Monady czyli „cybernetyczny poniedziałek” to pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Słynie on z licznych wyprzedaży i promocji oferowanych przez sklepy internetowe. Podobnie jak Black Friday również Cyber Monday staje się coraz popularniejszy w Polsce, a wiele sklepów internetowych z tej okazji ogłasza kolejne promocje i rabaty.

Zobacz również: Black Friday 2019. Tak oszukują nas sklepy

Lista sklepów

Allegro

Black Week w tym internetowym serwisie aukcyjnym rozpoczął się 25 listopada, a skończy się 2 grudnia. Na klientów czekają 3 tys. ofert w cenach niższych nawet do 70 proc.! Co godzinę będą pojawiały się nowe oferty.

Amazon
W Amazonie promocje ruszyły już 22 listopada -trwają do Cyber Monday. Zniżki sięgają od 20 do 50 procent. Promocje obejmują elektronikę, zabawki, wyposażenie wnętrz, ubrania, biżuterię oraz kosmetyki.

CCC
Popularne sieć sklepów z butami 2 grudnia oferuje swoim klientom 25 proc. rabatu na wszystkie produkty nieprzecenione. Należy pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie online (przez stronę internetową bądź aplikację).

Lidl

Popularna sieć dyskontów przez cały poprzedni tydzień oferowała wszelkie promocje. Zwieńczeniem zakupowego szaleństwa ma być właśnie 2 grudnia kiedy to w sklepach będą czekały dodatkowe obniżki sięgające nawet 90 procent.

Reserved
Nawet 50 proc. zniżki na odzież damską, męską oraz dziecięcą.

 

Najnowsze