To ważny prezes. Zarządza miliardami. Zgadniesz kto to?

i

Autor: twitter/PawelBorys_ To ważny prezes. Zarządza miliardami. Zgadniesz kto to?

To ważny prezes. Zarządza miliardami. Zgadniesz kto to?

2021-02-22 12:31

Jeden z ważnych polskich prezesów skończył niedawno 44 lata. Z tej okazji pochwalił się na Twitterze zdjęciem z bardzo wczesnej młodości. Poznajecie tego niemowlaka?

Użytkownicy Twittera mieli dziś okazję zobaczyć nietypowe zdjęcie. W 44 urodziny fotografią z dzieciństwa podzielił się Paweł Borys, szef PFR.

 - 44 lata minęły, jak jeden dzień! Profilowe trochę sztywne - garnitur, krawat i ręce skrzyżowane. Wiec przy okazji urodzin wrzucam moje najlepsze zdjęcie. Dress code wygodniejszy, brak siwych włosów i okularów, a zęby wkrótce się pojawiły. Miłego słonecznego weekendu! - napisał.

To koniec 500+. Kaczyński chce wprowadzić nowy program

Kim jest Paweł Borys? To ekonomista i doświadczony menadżer z ponad osiemnastoletnim doświadczenie w pracy dla polskich i międzynarodowych instytucji finansowych. Realizował kluczowe z perspektywy polskiej gospodarki projekty jak np. wzmocnienie polskiego sektora bankowego poprzez zakup Nordea Bank Polska S.A. oraz Pekao S.A., przygotowanie największych polskich inwestycji energetycznych w Opolu, Jaworznie i Kozienicach, reformie polskich instytucji rozwojowych tworząc Grupę Polskiego Funduszu Rozwoju. Uczestniczył w opracowaniu Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Absolwent i przez lata pracownik Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz autor badań i publikacji z zakresu sektora finansowego oraz zrównoważonego rozwoju. Prywatnie jest żonaty i ma troje dzieci. Jego rodzice są profesorami ekonomii. Paweł Borys pochodzi z Jeleniej Góry.

Najnowsze