Wielka promocja! W Auchanie jedzenie za połowę ceny! W ofercie mięso o 50 proc. tańsze

2019-11-12 16:55 ŁT
Sklep, dyskont, warzywa, owoce, zakupy
Autor: Pixabay

Tuż przy kasach w Auchanie klienci znajdą specjalne lodówki z wyjątkowo korzystnymi promocjami. To towary ze zbliżającym się do końca terminem do spożycia. We francuskich marketach w ramach akcji "Nie marnujemy, ratujemy!" znajdziemy głównie mięso - informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl. Wcześniej z podobną inicjatywą wytarował Lidl Polska.

Wielka promocja w Auchanie
Auchan określa przecenione wyroby mianem "pełnowartościowych produktów z krótką datą ważności do spożycia", a do sięgnięcia po te towary zachęca klientów hasłami "Zero waste. Dbamy o żywność, nie wyrzucamy" oraz "Tutaj możesz kupić taniej - z rabatami" - czytamy w serwisie. Wśród przecenionych produktów dominuje mięso. Promocja sięga 50 proc., czyli tyle, ile w Lidlu, który wcześniej wprowadził podobną akcję we wszystkich swoich dyskontach w Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Wielka promocja Biedronki! Kurczak za 4 zł, masło za 3 zł, mandarynki za połowę ceny

W przypadku francuskiej spółki, to już kolejna proekologiczna inicjatywa. Wcześniej Auchan udostępnił klientom możliwość pakowania towarów sprzedawanych na wagę do ich własnych pojemników.

- Troska o wpływ, jaki wywieramy na środowisko, jest dziś konieczna by zachować nasz świat. Zobowiązujemy się dbać o planetę ograniczając nasz ślad węglowy. W Auchan zwracamy szczególną uwagę na walkę z marnowaniem żywności, sortowanie odpadów, ograniczenie zużycia plastikowych toreb, lepsze zarządzanie energią czy ochronę bioróżnorodności. Realizujemy liczne projekty edukacyjne o tematyce środowiskowej - podkreśla w komunikacie Auchan Retail Polska.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Najnowsze