Daniel Obajtek

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Ceny paliw

Obniżka paliw na stacjach Orlen. Prezes Obajtek zdradził szczegóły!

2023-06-23 11:54

Prezes Orlenu Daniel Obajtek na antenie Radia Zet zapowiedział, że na okres wakacyjny będzie obniżka cen paliw na stacjach benzynowych. Podczas konferencji zdradził konkrety. Wiemy, ile będzie kosztował litr paliwa! Prezes koncernu zapowiedział również całkowity rebranding stacji benzynowych.

Prezes Daniel Obajtek został zapytany o obniżkę cen paliwa na stacjach Orlenu. "Tak, decyzja jest już podjęta" - powiedział Obajtek.

Obniżka cen paliw na stacjach Orlen. Sprawdź, ile zaoszczędzisz!

Orlen wprowadza wakacyjną promocję na paliwa od 30 czerwca do 31 sierpnia, paliwa tańsze o 30 groszy za litr - ogłosił w piątek prezes koncernu Daniel Obajtek. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny rabat wyniesie 45 gr za litr.

Jak dodał prezes koncernu, promocja przewiduje możliwość zatankowania paliwa od 30 czerwca do 31 sierpnia br. czterokrotnie w ciągu miesiąca, to w sumie osiem tankowań do 50 litrów każde, w cenie niższej o 30 groszy od aktualnej ceny.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny rabat wyniesie 45 groszy na litrze. Rabat obejmie uczestników programu lojalnościowego Vitay - poinformował Daniel Obajtek podczas konferencji prasowej.

Daniel Obajtek zapowiada rebranding stacji benzynowych

Sądzę, że w ciągu dwóch lat będzie całkowity rebranding i standaryzacja wszystkich stacji należących do Orlenu - powiedział w piątek prezes Orlenu Daniel Obajtek. Wskazał, że rebranding przechodzą obecnie stacje w Czechach i Niemczech.

Obajtek podczas konferencji wymienił, że Orlen jest obecny m.in. w Niemczech, Czechach, na Litwie i Węgrzech. "Stajemy się coraz większą firmą, o coraz większym znaczeniu" - zaznaczył.

"Oczywiście część stacji w Czechach jest pod marką Benzina, one przechodzą rebranding na markę Orlen. Część stacji w Niemczech jest pod marką Star. One również przechodzą na markę Orlen. Sądzę, że w ciągu dwóch lat będzie całkowity rebranding i standaryzacja wszystkich stacji. To zdecydowanie bardziej nas wzmocni" - powiedział Obajtek.

Wskazał, że Orlen cały czas zwiększa liczbę stacji. "W naszej strategii to jest 3,5 tys. stacji. Moje ambicje są zdecydowanie większe. Teraz posiadamy 3 130 stacji, cały czas tę liczbę zwiększamy poprzez rozbudowę (...) stacji i mniejsze, drobne akwizycje. (...) Po to to robimy, byśmy mieli większą siłę, byśmy mogli bardziej inwestować, byśmy mogli przeprowadzać transformację, która jest konieczna dla naszej gospodarki i byśmy byli firmą, która wychodzi naprzeciw naszym klientom, którzy mogą być dumni z rozwoju Orlenu" - stwierdził Obajtek.

Sonda
Czy skorzystasz z wakacyjnej promocji Orlenu?
Pieniądze to nie wszystko Tadeusz Białek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze