Gwint - betatesty

i

Autor: printscreen youtube.com

Wiedźmin powraca. Nowy dodatek do Gwinta "Pan Lusterko" już dostępny

2020-07-02 15:21

Wiedźmin powraca na ekrany komputerów i urządzeń mobilnych. Dostępne jest już piąte rozszerzenie do "Gwinta", wiedźmińskiej gry karcianej, czyli "Pan Lusterko".

Rozszerzenie "Pan Lusterko" zapewni Gwintowi ponad 70 nowych kart, których tematyka nawiązuje do znanego z dodatku "Serca z kamienia" Gauntera O'Dimma i jego roli w kluczowych wydarzeniach w historii świata Wiedźmina. Wśród tych nowych kart znajdują się karty charakterystyczne dla danej frakcji, w tym zupełnie nowy typ karty Legendarnej, który ewoluuje zarówno w wyglądzie jak i mocy w miarę postępu gry. W zestawie znajduje się również 11 kart neutralnych, które mogą być używane we wszystkich frakcjach. Dodatkowo, zostaną wprowadzone nowe statusy i umiejętności, przynosząc ze sobą nowy zestaw sztuczek i strategii, które można wykorzystać w trakcie walki.

Rozszerzenie dostępne jest do pobrania w formie darmowej aktualizacji GWINTA na iOS, Androida oraz PC.

ZOBACZ TEŻ: Wiedźmin powraca! Premiera Gwinta na Androidzie!

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

- Na odkrycie czeka również szereg ofensywnych i defensywnych mechanik rozgrywki. Jedną z nich jest Zasłona, która pozwala graczom osłonić sojuszniczą jednostkę przed negatywnymi statusami lub uniemożliwić przeciwnikowi wzmocnienie wrogiej jednostki. Oddanie, z kolei, potęguje moc karty posiadającej to słowo kluczowe, ale tylko pod warunkiem, że w talii gracza znajdują się wyłącznie karty frakcyjne. Informacje o pozostałych nowo dodanych umiejętnościach znajdują się na dedykowanej stronie - informuje CD Projekt.

Warto podkreślić, że premierzy dodatku towarzyszy wydarzenie "Ostateczne wyzwanie Gauntera", które potrwa od 30 czerwca do 5 sierpnia. Uczestniczący w wyzwaniu gracze mają dostęp do nowych wydarzeń i unikatowych nagród oraz tytułów, dostępnych tylko podczas tego wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Polscy twórcy gier nie boją się koronawirusa. W tej branży ostatnie wydarzenia to złoty okres

Przypomnijmy, że "Gwint" to gra karciana, która pojawiła się w 3. części gry komputerowej "Wiedźmin" jako tzw. minigra. Samodzielny "Gwint" to rozbudowana karcianka o świetnej oprawie audiowizualnej, pełnej animacji. Gwint dostępny jest na komputery i konsole Xbox i Playstation a także sprzęty z iOS i Androidem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany