Biedronka - promocje

i

Autor: Biuro prasowe Biedronki Biedronka - promocje

„Wielka księga zabawek” już w Biedronce!

2020-11-09 16:06

Święta Bożego Narodzenia będą w tym roku szczególne. Ze względu na pandemię korowirusa warto wcześniej kupić prezenty. Biedronka już promuje zabawki dla dzieci. Warto zainteresować się „Wielką księgę zabawek”, czyli katalogiem z wyjątkowo szeroką ofertą zabawek i książek, będący jednocześnie kolorowanką dla najmłodszych.

„Wielka księga zabawek” to katalog połączony z kolorowanką, wydrukowany na specjalnym papierze, na dzieci czekają świąteczne labirynty i proste zabawy logiczne. W katalogu mamy wielką ofertę świątecznych prezentów – zabawek, książek, puzzli, gier i artykułów szkolnych. Już od 9 listopada w Biedronce pojawią się m.in. zestawy klocków zarówno plastikowych (od 19,99 zł/op.), jak i drewnianych (39,99 zł/op.) marki własnej Elefun. Zwłaszcza te drugie pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię, a zabawa nimi pomaga poznawać kształty, kolory, wielkości przedmiotów oraz ich przeznaczenie.

Czytaj też: Biedronka - pizza Giuseppe za i parówki za ZŁOTÓWKĘ! Udka z kurczaka za 3 złote [GALERIA]

Miłośnicy pluszaków będą zachwyceni dużymi misiami, królikami i reniferami o wysokości aż 65 cm (59,90 zł/szt.) lub mniejszymi maskotkami, które można zabrać ze sobą na spacer czy w odwiedziny (24,99 zł/szt.). Nie zabraknie również kultowych zestawów klocków Lego, ciastoliny i foremek Play-Doh z bohaterami Psiego Patrolu (79,90 zł/op.). Będzie też szeroka oferta książek dla dzieci od 4,99 zł/szt., np. „Zabawy świąteczne” z naklejkami, „Poznajemy zawody” czy „Zwierzęta w lesie” i coś, na co czekają co roku klienci Biedronki: najnowsza książka „Piórka” - „O Malwinie i tajemnicy dziadka piwnicy”.

Nowe zasady waloryzacji 2021! Ile otrzymają najbiedniejsi emeryci? Wiemy!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze