Biedronka

i

Autor: Krugerr, wikipedia.pl Biedronka

WIELKA promocja w Biedronce! DRUGI PROSZEK ZA DARMO

2020-11-18 12:16

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12:00 w sklepach Biedronka obowiązują godziny dla seniorów. Biedronka w trosce o bezpieczeństwo osób po 60. roku życia zachęca ich do dokonywania zakupów w tych godzinach specjalną ofertą „Platynowe Rabaty”.

W ramach Platynowych Rabatów seniorzy mogą liczyć nie tylko na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zakupy w czasie przeznaczonym tylko dla nich, ale także na mega promocje. Aby z niej skorzystać, trzeba posiadać kartę „Moja Biedronka”.

I tak tylko w środę i czwartek 18 i 19 listopada seniorzy w ramach akcji „Platynowe rabaty” jeśli kupią 1 proszek do proszek do prania Persil  o wadze 1,755 kg (27 prań), drugi dostana za darmo. W takiej samej ofercie dla seniorów jest też Podniebne mleczko Magnetic o wadze 380 g o różnych smakach. Kupując jedno opakowanie mleczka, drugie dostaniemy gratis. I co ważne smaku możemy mieszać dowolnie.

Przeczytaj też: Black Friday w AppGallery. Zniżki na popularne marki. Wystarczy jedno kliknięcie

Ważne! Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Dostaliśmy jasny przekaz, zróbcie zakupy na tydzień i nie wychodźcie z domów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze