Biedronka: Promocja na piwo 12 + 12. Jakie piwo? ZASADY

2020-08-08 20:08 Łukasz Trybulski
Beergoszcz: piwo będzie się lało strumieniami!
Autor: Maklay62/PD/pixabay.com Beergoszcz: piwo będzie się lało strumieniami!

Biedronka ruszyła z nową promocją. Letnia oferta idealnie wpisuje się w wakacyjne upały. Ale trzeba się pospieszyć, bo wyjątkowa promocja potrwa tylko jeden dzień. Tylko w sobotę 8 sierpnia w dyskontach sieci Biedronka będzie można kupić piwa butelkowe w promocji 12+12 gratis. Jak skorzystać z promocji? Jakie piwo można kupić. Dowiesz się wszystkiego na stronach Super Expressu.

Biedronka: Promocja na piwo 12 + 12. Jakie piwa można kupić?

Biedronka oferuje szaloną promocję na piwa. Kup 12 piw marek: Żywiec, Desperados, Caarlsberg, Somersby, Karmi, Heineken, Corona a drugie 12 dostaniesz gratis czyli ZA DRAMO! Aktualna oferta popularnego dyskontu potrwa tylko przez jeden dzień – w sobotę 8 sierpnia. Z treści materiałów reklamowych wynika, że promocja dotyczy posiadaczy karty Moja Biedronka. Jak zdobyć za darmo 12 piw? To proste. Wystarczy zakupić 12 butelkowanych piw kilku znanych producentów, a kolejne tuzin klienci otrzymają bezpłatnie. Biedronka idealnie trafiła ze swoją orzeźwiającą promocją na nową falę upałów w Polsce. To już kolejna tego typu oferta skierowana do miłośników złotego trunku. Przypomnijmy, że w czerwca sieć sklepów Biedronka oferowała 12 piw w cenie 6 (6 plus 6). Kilka dni później podobną promocję opublikował Lidl. Przykład poprzednich promocji pokazuje, że aby skorzystać z oferty należy się spieszyć.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zakupy za darmo dostarczone z Biedronki. Ogromna promocja Biedronki i Glovo

Czy jest jeszcze piwo w Biedronce? Promocja 12 + 12 sieje spustoszenie na półkach 

Dziennikarze Super Expressu sprawdzili jak wygląda sytuacja z promocją w Biedronce na piwa. Z naszych informacji wynika, że najszybciej ze sklepowych półek znikają piwa Żywiec, Caarlsberg i Heineken. Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się piwa owocowe. 

Biedronka: promocja na piwo 12 + 12 sklepikarze wykupują browary?

Promocja na piwa w Biedronce jest na tyle atrakcyjna, że piwa wykupują na karty Moja Biedronka również sklepikarze. Na formach internetowych roi się od próśb: "Chce skorzystać z promocji. Czy ktoś ma kartę MB (Moja Biedronka - red) na która nie realizował jeszcze zakupu browarów?" Z promocji można skorzystać tylko przez jeden dzień i tylko raz na jedną kartę "Moja Biedronka" 

Bon turystyczny - najważniejsze informacje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze