Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

WIELKA promocja w Biedronce. Tylko w piątek i w sobotę jabłka za DARMO!

2021-01-22 15:07

W Biedronce dostaniemy jabłka za darmo. Ale trzeba się pośpieszyć, promocja obowiązuje tylko w piątek i w sobotę. To nie jedyna okazja, aby korzystnie dla kieszeni zrobić zakupy. Taniej możemy kupić czekolady, mięsa i pizzę.

Tylko w piątek i w sobotę polskie jabłka w Biedronce dostaniemy za darmo. Z kartą Moja Biedronka w kasie dostaniemy voucher do 100 proc. ich wartości, który możemy wykorzystać na kolejne zakupy w dn. 30-31.01. Maksymalna wartość vouchera 10 zł.

Polskie jabłka za darmo

i

Autor: Materiały prasowe

Również z kartą w piątek i w sobotę karkówkę wieprzową mamy w cenie 8,99 zł/kg, schab w plastrach 680 g za 8,99 zł, filet z indyka za 11,99 zł ( już bez karty) oraz Pepsi o poj. 1,75 l, jeśli kupimy 4 – pak, jedna butelka kosztuje 3,49 zł. Sobota to też ostatni dzień promocji na duże czekolady Milka (250 -300 g) za 7,49 zł, cena obowiązuje przy zakupie trzech opakowań.

Dopłata do czynszu dla poszkodowanych przez COVID-19! Kto dostanie pieniądze? Kiedy złożyć wniosek?

Warto też kupić miody Złota Pasieka, jeśli kupimy dwa, za drugi zapłacimy 50 proc. mniej. Gatunki miodu mieszamy dowolnie. Fani włoskiej kuchni za drugą pizzę Donatello zapłacą tylko złotówkę.

Lublin: Maszyna zamieniająca drobniaki na grube
Najnowsze