Wielkanoc 2021. Które sklepy są otwarte w Tarnowie w Wielkanoc i lany poniedziałek?

i

Autor: Alexas_Fotos/cc0/pixabay Wielkanoc 2021. Które sklepy są otwarte w Tarnowie w Wielkanoc i lany poniedziałek?

Wielkanoc 2021 i Wielka Sobota. Jak czynne będą sklepy?

2021-04-02 15:04

Wielkanoc 2021 to kolejne święta, które upłyną nam pod znakiem pandemii. Chociaż wiele sklepów przed świętami zdecydowało się na wydłużenie godzin pracy, to nadal wiele osób nie zrobiło jeszcze zakupów. Dobra wiadomość jest taka, że niektóre sklepy aż do Wielkiego Piątku 2.04. są czynne całodobowo, wiele pracuje aż do północy. A co z zakupami w Wielką Sobotę? Sprawdzamy jak pracują sklepy takie jak Lidl i Biedronka w Wielkanoc 2021.

Biedronka w Wielkanoc 2021: Godziny otwarcia

Biedronka w tym roku do świąt przygotowała się akcją Wielkanocne Zakupy 24. Sklepy otwarte są od środy 31 marca do piątku 2 kwietnia. Godziny otwarcia to od 6 rano do 2 w nocy. W Wielką Sobotę sklepy otwarte są od godziny 6 rano do 13:30. Niektóre sklepy działają całodobowo. Wykaz, w jakich godzinach pracuje ponad 3 tys. sklepów Biedronki możemy znaleźć w Internecie pod adresem: https://www.biedronka.pl/pl/sklepy. Lista jest na bieżąco aktualizowana.

- W przypadku sklepów czynnych całą dobę, mogą wystąpić przerwy techniczne w godzinach nocnych lub porannych trwające około 30 minut. Za utrudnienia przepraszamy - podała Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: Załóż konto, a bank da ci 200 zł i kod na zakupy w Biedronce. Sprawdź te promocje

Lidl w Wielkanoc 2021: Godziny otwarcia sklepów

Jak będą otwarte sklepy Lidla 3, 4 i 5 kwietnia? W Wielką Sobotę większość sklepów nadal będzie otwarta, należy jednak przygotować się na krótszą pracę. Przed świętami 200 z ponad 780 sklepów sieci będzie działać całodobowo. Klienci, którzy chcą zrobić zakupy w godzinach nocnych, będą musieli zadzwonić do drzwi dzwonkiem znajdującym się przy wejściu, a pracownicy umożliwią klientom dokonanie zakupów. Zwyczajowo sklepy Lidla czynne są od godziny 6.00 do 22.00 lub do 23.00.

Netto w Wielkanoc 2021: Godziny otwarcia sklepów

Kolejna duża sieć handlowa, która przygotowała się na Wielkanoc to Netto. Sieć wydłuża czas pracy sklepów w tygodniu przedświątecznym. Od 29 marca a 2 kwietnia większość sklepów będzie otwartych od godziny 6 rano do północy, podobnie jak Kaufland – w dniach 1- 2 04. jest czynny w godz. 6.00 – 24.00. 

SPRAWDŹ: Bez 500+ Polaków czeka BIEDA. Szokujące dane BIK

Pozostałe sklepy

W Wielką Sobotę (3 kwietnia) obowiązuje tzw. ograniczenie handlu, co oznacza, że wszystkie sklepy muszą zostać zamknięte najpóźniej do godz. 14:00. W praktyce oznacza to, że sprzedaż w sklepach zakończy się wcześniej. Sklepy sieci Biedronka oraz Dino w Wielką Sobotę będą czynne do godz. 13:30. W sklepach Lidl zakupy w Wielką Sobotę zrobimy tylko do godz. 13:00. Do godz. 13 otwarte też będą sklepy Kaufland, Auchan, Netto, Aldi, POLOmarket, Carrefour. Żabki generalnie będą otwarte do godz. 14, ale właściciele mogą podjąć decyzję o otwarciu placówki dłużej. Dłużej mogą być czynne też te sklepy, w których za ladą staną ich właściciele

Zakupy w niedzielę wielkanocną 2021

Zarówno Wielkanocna Niedziela (4 kwietnia) jak i Wielkanocny Poniedziałek (5 kwietnia) to dni świąteczne, co oznacza, że większość sklepów będzie nieczynna. Nie znaczy to jednak, że w te dni nie będziemy mogli zrobić zakupów. Otwarte będą mogły zostać m.in. małe osiedlowe sklepy, jeśli za ladą stanie właściciel. W przypadku sklepów sieci Żabka, Lewiatan, Freshmarket i Carrefour Express decyzję o ich otwarciu podejmą sami właściciele, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

Wielkie przygotowania do Warszawskiego Śniadania Wielkanocnego z Dowozem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze