BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Wielkie promocje w Biedronce. Kiełbasa, soki, jogurty za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-10-06 16:24

Biedronka znów kusi promocjami. Co tydzień bohaterki naszego cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiają najciekawsze promocje spożywcze i atrakcyjne nowości kosmetyczne. Tym razem zakupy spożywcze zrobiliśmy w Biedronce. Oferta dyskontu jest interesująca, mamy nie tylko dobre promocje na wędliny czy nabiał, ale też produkty oferowane za darmo. Zobacz najnowszy odcinek „Tańczących z promocjami”.

Jakie są promocje w Biedronce w tym tygodniu? Możemy skorzystać z kultowej już promocji na kiełbasę śląską marki Sokołów, 660 g, drugą paczkę dostaniemy gratis. Za połowę ceny kupimy pyszną kiełbasę Morlińską z piersi kurczaka, przy zakupie 2 opakowań, 400 g, za jedno zapłacimy 5,99 zł. To nie wszystkie promocje na wędliny - mamy kiełbasę żywiecką z szynki, 100 g w cenie 2,99 zł ( przy zakupie 2 opakowań) czy parówki z szynki Krakus za 3,29 zł.

ZOBACZ: Ogromne podwyżki pensji w Biedronce! Wszyscy będą zarabiać tyle co w Warszawie

Z promocji ucieszą się też fani serów. Jak kupią 2 opakowania sera koziego lub owczego, 160 g, za jedno zapłacą 6,99 zł. Przy zakupie 2 jogurtów Skyr Fruvita, trzecie dostaniemy za darmo. Rodzaje jogurtów możemy dowolnie mieszać. Warto też wspomnieć o jajach z chowu ściółkowego za 50 gr za sztukę (opakowanie 20 szt. kosztuje 9,99 zł). Z kartą Moja Biedronka możemy skorzystać z promocji na wszystkie soki i smoothies  Vital Fresh, przy zakupie dwóch dowolnych opakowań, trzecie mamy gratis. Limit dzienny 6 produktów na kartę.

Tańczące z promocjami 06.10.2021

Dramat emerytów! Emerytury bez podatku zagrożone? [TABELA]

Karta Moja Biedronka jest konieczna, żeby sporo zaoszczędzić na czekoladkach Merci (210-250 g). Cena przy zakupie 2 opakowań to tylko 10,99 zł. Miłośnicy lodów mają rożek Marletto w prezencie. Wszystkie są w promocji 2 +1 gratis. W promocji mamy też herbaty Irving, różne smaki biała i zielona, w cenie 3,95/20 torebek.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze